reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Niestety nie chce się wydłużyć nawet o milimetr. Dzisiaj miałam usg i lekarz na obchodzie był w szoku, ze tak dużo w tak krótkim czasie się skróciła. Czekają na wyniki wymazu i posiewu. Jak nie będzie żadnej bakterii to założą mi pessar, ale przed poniedziałkiem nie wyjdę [emoji853][emoji853]
Przeszłam się dzisiaj kawałeczek do sklepu w budynku szpitala i czułam takie ciągniecie i kłucie w szyjce, ze aż się przestraszyłam [emoji22]
no to pozostaje czekac skoro sie ne wydluza to pessar jedynym wyjsciem. ale zobaczysz ze przy nim bedzie lepiej. jesszcze pozniej jak zdejma to sie okaze ze szyjka tak trzyma ze nie bedzie sie dzieciu spieszylo :)
 
reklama
Mam dzisiaj dziwne napięcie podbrzuszu, nie jak na @, tak jakby ciągnęły mnie dwa jajniki na raz, jakby podbrzusze było takie wypełnione. Takich rzeczy jeszcze nie przerabiałam. :D Czyżby to nowy objaw na @... :D
 
Też macie ochotę ładnie się ubrać, umalować? I najchętniej wskoczyć w super ciuchy i na imprezke czy tylko ja tak dziś mam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji38]
Czuję się strasznie brzydko i mało seksownie [emoji17] I jak na razie jestem ograniczona i trzeba się oszczędzać a mam taki przypływ energii że nie mogę usiedzieć już[emoji30]
 
Coś nie ma ostatnio żadnych kreseczek na forum.... U mnie dziś po wizycie u ginki jestem pozytywnie nastawiona, według wyników wszystko jest idealnie teraz mam tylko sprawdzić jaki jest progesteron po owu jak będzie niski to spróbujemy monitoringu ale według niej przy takich wynikach owulacja powinna być chyba że blokowała ją prolaktyna 34,50 która już spadła i jest 5,89 :-)
 
Nie mieszczę się już w nic. Nawet w bieliznę, nawet w dość luźne dresy o_O które nosiłam przed ciążą a co dopiero jakbym miała wcisnąć się w swoje ulubione skórzane spodnie [emoji23] Ale naprawdę czuję ostatnio przypływ energii, ale tak fikać nie mogę ze względu na łożysko [emoji31] A wyszłabym wszędzie [emoji24] Do kina, potańczyć [emoji38] nawet na zakupy [emoji31]
 
Też macie ochotę ładnie się ubrać, umalować? I najchętniej wskoczyć w super ciuchy i na imprezke czy tylko ja tak dziś mam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji38]
Czuję się strasznie brzydko i mało seksownie [emoji17] I jak na razie jestem ograniczona i trzeba się oszczędzać a mam taki przypływ energii że nie mogę usiedzieć już[emoji30]
Nie dziwie sie ze cie energia rozpiera jak juz dłuższy czas musisz uwazac i odpoczywać [emoji17] sama w pierwszej ciazy robilam dziennie minimum 10km na rowerze lub nogach, teraz non stop mam co robic z młodym i nie wyobrazam sobie takiego oszczednego trybu [emoji17]
A co do malowania i imprez to ja raczej z tych bardziej domowych [emoji14] ogolnie praktycznie sie nie maluje a imprezy od kilku lat to nie dla mnie [emoji6]wyszalalam sie przed ciaza majac te 15/17lat teraz jakby mnie wolami ciagneli to nie pojde [emoji23] dobrze ze tz tez taki domator [emoji23]
 
Nie dziwie sie ze cie energia rozpiera jak juz dłuższy czas musisz uwazac i odpoczywać [emoji17] sama w pierwszej ciazy robilam dziennie minimum 10km na rowerze lub nogach, teraz non stop mam co robic z młodym i nie wyobrazam sobie takiego oszczednego trybu [emoji17]
A co do malowania i imprez to ja raczej z tych bardziej domowych [emoji14] ogolnie praktycznie sie nie maluje a imprezy od kilku lat to nie dla mnie [emoji6]wyszalalam sie przed ciaza majac te 15/17lat teraz jakby mnie wolami ciagneli to nie pojde [emoji23] dobrze ze tz tez taki domator [emoji23]
No właśnie cały czas od początku się oszczędzam, jak nie wymioty to angina potem pod górkę i tak na razie jestem w domu [emoji17] Ja właśnie z tych towarzyskich osób [emoji16] Uwielbiam wychodzić spędzać fajnie czas, chociażby na spacer, czy gdzieś zjeść na mieście [emoji17] Kino cokolwiek a teraz muszę uważać [emoji17] Już mi się w domu nudzi strasznie a jest mnie tak pełno, tyle energii mam, że ciężko mi usiedzieć, nawet zakupy mnie cieszą [emoji17] Ja też szalałam mając te 17/18 i wyszumiałam się. Ja właśnie lubię malować się, ładnie wyglądać, czuje sie pewniej wtedy, a teraz wyglądam jak 10 nieszczęść [emoji23]
 
No właśnie cały czas od początku się oszczędzam, jak nie wymioty to angina potem pod górkę i tak na razie jestem w domu [emoji17] Ja właśnie z tych towarzyskich osób [emoji16] Uwielbiam wychodzić spędzać fajnie czas, chociażby na spacer, czy gdzieś zjeść na mieście [emoji17] Kino cokolwiek a teraz muszę uważać [emoji17] Już mi się w domu nudzi strasznie a jest mnie tak pełno, tyle energii mam, że ciężko mi usiedzieć, nawet zakupy mnie cieszą [emoji17] Ja też szalałam mając te 17/18 i wyszumiałam się. Ja właśnie lubię malować się, ładnie wyglądać, czuje sie pewniej wtedy, a teraz wyglądam jak 10 nieszczęść [emoji23]
Aj przestan na pewno wygladasz super tylko hormony tak ci podpowiadaja, a to sa klamczuchy i ich nie sluchaj [emoji14]
Ja majac 17lat skonczylam szalenstwa i imprezy bo zaszlan w ciążę i bardzo sie z tego cieszę bo mimo ze lubiłam sie bawic to dziecko mnie zmienilo totalnie i sie wyciszylam i teraz wyjscie na jakas impreze to dla mnie bylby koszmar [emoji1] wole cieply domek z tz i młodym[emoji7]
 
Aj przestan na pewno wygladasz super tylko hormony tak ci podpowiadaja, a to sa klamczuchy i ich nie sluchaj [emoji14]
Ja majac 17lat skonczylam szalenstwa i imprezy bo zaszlan w ciążę i bardzo sie z tego cieszę bo mimo ze lubiłam sie bawic to dziecko mnie zmienilo totalnie i sie wyciszylam i teraz wyjscie na jakas impreze to dla mnie bylby koszmar [emoji1] wole cieply domek z tz i młodym[emoji7]
Haha [emoji23] Rozumiem, dziecko wszystko zmienia [emoji8] Ja ogólnie lubiłam spędzać czas z moim w domu, film kolacja i tylko my ale teraz jak mam nakaz oszczędzania to już się nudzę [emoji17] Nie wiem co ze sobą zrobić już. Dziś mi się nudziło i zrobiłam na obiad kapuśniak i powiem wam niebo w gębie [emoji7][emoji813]
 
reklama
Dziewczyny, ratunku! Włosy mi wypadają garściami... Polecacie coś co można w ciąży? Czy zostają mi tylko odżywki, maseczki itp.?[emoji24][emoji24]
 
Do góry