reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja mam mięśniaka- gin mi powiedziała, ze to nie zagraża ciąży - ale szczerze to nie wiem, może zalezy od tego w którym miejscu się znajduje i od wielkości
To dobrze, że jeden to musicie obserwować bo wiem naprawdę jakie to cholerstwo jest straszne ;/ No właśnie zależy w którym miejscu i czy nie utrudni dzidzi rośnięcia.
A nie masz za małej dawki, bierzesz tylko 25? Co lekarz to inne dawki przepisuje ale moja znajoma np miała tsh około 5-6 i była na dwóch innych dawkach leku, 50 i chyba 75, ja też miałam dość wysokie i dostałam po czasie 50 bo przy 25 to ja sobie mogłam do końca roku tak ciągnąć bo nie spadało ;o
 
Nie biorę, brałam masę leków ale skończyłam półtorej roku temu i staram się sama zwalczać nerwicę. W ciąży mam wrażenie, że wszystko się nasiliło i dość często czuje się fatalnie ale do leków nie wrócę [emoji17][emoji57]

no wlasnie ja biore, jak sie dowiedziałam o ciąży to odstawiłam z dnia na dzień, skutki odstawienia są straszne...
i sie zastanawiam czy jest jakaś opcja że można brać inne oczywiście w ostateczności.
chcemy sie znowu starać :)
 
no wlasnie ja biore, jak sie dowiedziałam o ciąży to odstawiłam z dnia na dzień, skutki odstawienia są straszne...
i sie zastanawiam czy jest jakaś opcja że można brać inne oczywiście w ostateczności.
chcemy sie znowu starać :)
Oj tak ja jak odstawiłam z dnia na dzień to wylądowałam w szpitalu pod kroplówką... Wymioty zawroty głowy, tak płakałam, ledwo się trzymałam, najgorszy koszmar. Ale te leki niestety mnie zmieniły. Kiedyś cieszyłam się z życia, korzystałam byłam pogodna, teraz boję się wszystkiego i wszystkich, jestem bardziej emocjonalna, znerwicowana i pesymistyczna nie widzę w ogóle w niczym pozytywów.
 
reklama
@xszaracodziennosc pewnie są jakieś słabsze dla kobiet w ciąży bo ciąża naprawdę wzmaga to wszystko, wiem, że moja znajoma brała ale na uspokojenie od lekarza bo przez swojego partnera popadła w ciąży w depresje i nie było wyjścia niestety. Ja sobie radzę na razie melisą ale po jakiejś nerwowej sytuacji zaczynam się źle czuć, boli mnie serce i przez kilka dni dochodzę do siebie.
 
Do góry