reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
24 września serducho będzie na pewno [emoji7]
To obym doczekała w cierpliwości do tego czasu żeby się niepotrzebnie nie stresować :D chociaż mam jedną małą wątpliwość - jak robiłam kiedyś progesteron to miałam bardzo niziutki, myślicie żeby tak profilaktycznie łykać sobie 2x1 duphaston bo mam w domu, czy lepiej sobie darować? Albo pójść jednak wcześniej żeby wziąć skierowanie na badania i wtedy zdecydować?
 
reklama
To obym doczekała w cierpliwości do tego czasu żeby się niepotrzebnie nie stresować :D chociaż mam jedną małą wątpliwość - jak robiłam kiedyś progesteron to miałam bardzo niziutki, myślicie żeby tak profilaktycznie łykać sobie 2x1 duphaston bo mam w domu, czy lepiej sobie darować? Albo pójść jednak wcześniej żeby wziąć skierowanie na badania i wtedy zdecydować?
Jeśli miałaś problemy z progesteronem to chyba bym zrobiła na Twoim miejscu badania.
Ja nie robiłam to nigdy nie miałam z tym problemów.
 
Żmijka ja bym poszła do lekarza i niech zbada co jak i gdzie i przepisze wrazie czego luteina czy dupka. Bo tak na własną rękę to sama nie wiem :)
 
To obym doczekała w cierpliwości do tego czasu żeby się niepotrzebnie nie stresować :D chociaż mam jedną małą wątpliwość - jak robiłam kiedyś progesteron to miałam bardzo niziutki, myślicie żeby tak profilaktycznie łykać sobie 2x1 duphaston bo mam w domu, czy lepiej sobie darować? Albo pójść jednak wcześniej żeby wziąć skierowanie na badania i wtedy zdecydować?

Jak będziesz powtarzała betę zrob sobie kontrolnie progesteron. Będziesz wiedziała co i jak [emoji846] ale myślimy tylko pozytywnie [emoji846]
 
To obym doczekała w cierpliwości do tego czasu żeby się niepotrzebnie nie stresować :D chociaż mam jedną małą wątpliwość - jak robiłam kiedyś progesteron to miałam bardzo niziutki, myślicie żeby tak profilaktycznie łykać sobie 2x1 duphaston bo mam w domu, czy lepiej sobie darować? Albo pójść jednak wcześniej żeby wziąć skierowanie na badania i wtedy zdecydować?
Moje gratulacje :) na twoim miejscu poszłabym do lekarza wcześniej aby on zadecydował czy musisz coś brać czy nie, na własną rękę bym nie brała nic, skoro miałaś z tym wcześniej problem to tym bardziej
 
A my dalej zarażamy różowymi fluidami ciążowymi [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
PicsArt_08-30-08.50.34.jpg
 

Załączniki

  • PicsArt_08-30-08.50.34.jpg
    PicsArt_08-30-08.50.34.jpg
    104,4 KB · Wyświetleń: 289
reklama
Do góry