reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny a mam pytanie, czy wasi gin badaja wam piersi podczas wizyty ? [emoji848]

Cos mnie zaniepokoilo i mysle czy by gin poprosic o badanie [emoji848]

Też raz mnie coś zaniepokoiło, zadzwoniłam do gina i w rejestracji powiedzieli, że nie zajmują się piersiami ale dali namiar na usg piersi. Musiałam jechać do miasta obok ale wszystko było ok.
 
Ból piersi może być objawem nadchodzącej @ albo objawem ciąży teraz na tą chwilę to takie wróżenie z fusów :)
Mnie zazwyczaj nie bolą piersi na okres a na ciążę tak . Chodź to jednak nie wyznacznik nieraz zdazył się ból piersi i okres ..ale jednak chyba za wcześnie na jakiekolwiek wróżenie z fusów jak mówisz ; )
 
Ból piersi może być objawem nadchodzącej @ albo objawem ciąży teraz na tą chwilę to takie wróżenie z fusów :)
Moje słowa! :D Ale fakt, wszędzie piszą, że objawy ciążowe są podobne do tych przed @ nawet wahania nastroju.
Ja dzisiaj powinnam dostać @, 29dc. Brzuch delikatnie daje o sobie znać, piersi bolą już trochę mocniej.
 
reklama
Mnie zazwyczaj nie bolą piersi na okres a na ciążę tak . Chodź to jednak nie wyznacznik nieraz zdazył się ból piersi i okres ..ale jednak chyba za wcześnie na jakiekolwiek wróżenie z fusów jak mówisz ; )
Mnie bolą piersi od owu aż do @ więc reguły nie ma, kiedyś mnie nie bolały więc jak pierwszy cykl z luteina zaczęły boleć jak szalone to byłam święcie przekonana, że się udało, a tu dupa więc nie biorę tego jako wyznacznik [emoji4] a teraz przy euthyroxie cykl tak się zmienił, że się przede wszystkim skrócił, ból piersi od owu aż do 1-2 dni przed @ [emoji4]
 
Do góry