reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jeśli mąż nie ma potwierdzonych powaznych problemów z jakością nasienia, to polecam Salfazin, mój to brał tak "zapobiegawczo". Głównie w tym preparacie chodzi o cynk, ktory najogólniej mówiąc pomaga utrzymać płodnosc ba dobrym poziomie i korzystnie wpływa na jakość i ilość plemników :)
Do tego ma tez wit C,A,E i chyba B6. Jest tani a naprawdę dobry, mysle ze.od tego mozna zacząć :)

Jeśli chodzi o.magnez to ja zawsze i ciężarnym.i nieciężarnym polecam Maglek B6, zarejstrowany jako lek a nie suplement, dobra dawka, wystarczy brać dwie tabletki dziennie, a nie jak w przypadku np Magne(ktory tez jest lekiem) 5 tabletek [emoji14] w inne magnezy-suplementy nie wierze:) ale.to takie moje zdanie.

Chciałam kupic ten Maglek B6 ale w opisie przeczytałam, że przyjmowanie magnezu w dawce powyżej 200 mg dziennie może powodować niedobory kwasu foliowego... Nie miałam pojęcia, że magnez działa w taki sposób! Od kilku tygodni biorę rano Folik, MG + B6 i witaminę B12. Teraz mam obawy, że kwas mógł się nie wchłaniać... Może lepiej odstawic magnez z B6 albo przyjmować o innej porze? Mg B6 biorę ze względu na stres i plamienia przed @.
 
reklama
@martoosia04 trzymam kciuki✊✊✊ i czekam na dobre wiesci:tak: mam nadzieję, że przełamiesz passę braku II na forum:)

U mnie 13 dc wg aplikacji owu powinna być wczoraj, ale ani temperatura, ani śluz, ani testy owu na to nie wskazywały. Dopiero dzisiaj coś się ruszyło ze śluzem no i wczorajszy test owu był już w miarę ciemny ale nie pozytyw, więc myślę, że dzisiaj albo jutro będzie godzina zero;) choć mój mąż jest jakiś mega zmotywowany w tym cyklu i nie daje mi chwil wytchnienia;) :D ja jakoś odpuściłam... jak teraz wyjdzie to będę przeszczęśliwa, ale staram się nie nakręcać żeby nie czuć tego żalu, tak jest lepiej;) dlatego też rzadziej tu piszę, ale podczytuję was regularnie w drodze do pracy i z pracy:)
 
@martoosia04 trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] i czekam na dobre wiesci:tak: mam nadzieję, że przełamiesz passę braku II na forum:)

U mnie 13 dc wg aplikacji owu powinna być wczoraj, ale ani temperatura, ani śluz, ani testy owu na to nie wskazywały. Dopiero dzisiaj coś się ruszyło ze śluzem no i wczorajszy test owu był już w miarę ciemny ale nie pozytyw, więc myślę, że dzisiaj albo jutro będzie godzina zero;) choć mój mąż jest jakiś mega zmotywowany w tym cyklu i nie daje mi chwil wytchnienia;) :D ja jakoś odpuściłam... jak teraz wyjdzie to będę przeszczęśliwa, ale staram się nie nakręcać żeby nie czuć tego żalu, tak jest lepiej;) dlatego też rzadziej tu piszę, ale podczytuję was regularnie w drodze do pracy i z pracy:)

Powodzenia w takim razie i owocnego serduszkowania! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Mojego M. z testami nadal nie ma. Ale na serio, nie wydaje mi się bym była w ciąży... nadzieja uciekła.
 
Biało niestety :(

IMG_2110.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2110.JPG
    IMG_2110.JPG
    223 KB · Wyświetleń: 279
reklama
Do góry