reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Co porabiacie kobitki w ten zimnyyyyy wieczór ?
Czy wy też tak.macie jak.pijecie kakao to zaraz wam nie dobrze i wgl?albo budyń ?
Ah.. uwielbiam to.a.nie mogę.jeść.bo Zaraz w brzuchu mi.wiruje..
Kiedy zaczął brzuszek rosnąć wam?
Wiem że szybko i ze powinnam wiedzieć Ale nie zaszkodzi zapytać :)
 
reklama
Co porabiacie kobitki w ten zimnyyyyy wieczór ?
Czy wy też tak.macie jak.pijecie kakao to zaraz wam nie dobrze i wgl?albo budyń ?
Ah.. uwielbiam to.a.nie mogę.jeść.bo Zaraz w brzuchu mi.wiruje..
Kiedy zaczął brzuszek rosnąć wam?
Wiem że szybko i ze powinnam wiedzieć Ale nie zaszkodzi zapytać :)
Mnie zaczął od 8tc [emoji14] ale to druga ciąża i mięśnie brzucha słabsze. Z synem to coś tam było widać dopiero końcem 4 miesiąca.

Ja dziś się wzięłam za ciastka [emoji23] zaraz już będę wyciągać pierwsza porcje z piekarnika :)
1519498849-8443a9935ffa5620-aaaaaa.jpeg


f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Migdalove gratuluje..prosze o aktualizacje termin spodziewanej miesiaczki 28 03 i 3 cykl starań..dzis 1 dzien nowego cyklu.buu franca przyszla.lepiej teraz niz za pare dni.nowy cykl nowe nadzieje.pogodzilam sie z moim kubeczkiem menstruacyjnym a myslalam ze nie bedzie juz potrzebny bo bede w ciazy.no coż życie.kupilam sobie dzis olej z nasion wiesilka w tabletkach.zaczne stosowac od tego cyklu do owulacji.temperature bede mierzyc bo to moim zdaniem najbardziej wiarygodna metoda wskazujaca owulacje (pomijajac monitoring).testy owulacyjne zaczne robic od 10 dnia cyklu.ciążowe w dniu sodziewanej miesiaczki.wczesniej nie ma sensu .oby tym razem sie udało.
 
Cześć po krótkiej przerwie

Migdalove powodzenia w nowej pracy

Nie nadrabialam to nie wiem co się działo

U mnie dziś 21 dc i czułam dziś podbrzusze nie wiem czemu. W poniedziałek jadę na ostatnią krew
 
Ja właśnie skończyłam trening, codziennie ćwiczę po 20 minut, w końcu udaje mi się utrzymać systematyczność. Oby tak cały czas było.
Dziękuję wam za gratulacje. Mam nadzieję, se podołam jako niania. Okazało się, że to nie do chłopca a do dziewczynki w tym wieku, po prostu w internecie mieli stare ogłoszenie odnośnie starszego syna. Córeczka właśnie ma 12 miesięcy. Cudowna dziewczynka, rodzice mi mówią, że dopiero zaczyna dreptać, ale dla mnie najwidoczniej zrobiła pokaz chodzenia, rodzice byli w szoku, że tak ładnie chodzi. :)

Zaraz się zabiorę za tabelkę moje drogie. :)
 
Dziekuje dziewczyny [emoji7] oczywiscie ciaza nadal zagrozona bo sa te brzydkie plamienia ale... w poprzednich straconych od razu bylo cos nie tak, nie bylo serduszka, ciaza byla zawsze sporo w tyle a teraz puki co ksiazkowo i pieknie. Leki na podtrzymanie zwiekszone, zakaz nerwow, nakaz lezenia jak najwiecej i oby do przodu. Skad plamienia lekarz nie wie bo wyglada ze jest ok. Wiec teraz dzien za dniem z zacisnietymi kciukami, oby teraz nam sie udalo...
 
reklama
Kari to świetna wiadomość! Czyli jest o niebo lepiej niz wcześniej. A przypomnisz ktory tydzień teraz leci?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry