reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ja wreszcie moja zwazylam. 10,8 i 83cm
No też mi szkoda nie ukrywam :) Ja mam jedną zasadę, że kocham minimalizm i jak się czymś nie bawi, czegoś nie używamy to nie trzymam tego tylko chowam, wynoszę na strych albo sprzedaje/oddaje :)Jejku ile ona mówi, Igor nic prawie nie powtórzy [emoji33]
Ja też trzymam tylko to czym się bawi. Z kojca cały czas korzystamy. A z zabawkami to jest tak, że o czymś zapomina i wraca z wielką ochotą po tygodniu. W piwnicy miejsca zero, bo tam jeszcze rzeczy właścicieli więc nawet nie ma gdzie na 2 tyg schować :D myślę, że jeszcze chwilę i pozbędziemy się plastików to się odgraci, bo widzę że teraz przechodzi na pluszaki i ksiazki
 
reklama
Liczba ale fajnie już gada [emoji3059] Janek też 83cm! [emoji1316] Ale waży równo 10kg [emoji16]
Przypomnij mi kiedy rodził się twój Janek ? :)
Ja wreszcie moja zwazylam. 10,8 i 83cm
Ja też trzymam tylko to czym się bawi. Z kojca cały czas korzystamy. A z zabawkami to jest tak, że o czymś zapomina i wraca z wielką ochotą po tygodniu. W piwnicy miejsca zero, bo tam jeszcze rzeczy właścicieli więc nawet nie ma gdzie na 2 tyg schować :D myślę, że jeszcze chwilę i pozbędziemy się plastików to się odgraci, bo widzę że teraz przechodzi na pluszaki i ksiazki
Igor nadal nie lubi książek :/!
 
Ale szczuplaczki u was. Moja ma 14m i ostatnio miała 10,5kg. Jutro mamy szczepienie to zobaczę czy waga się nie zmieniła. I nosi r.80-86 (no Pepco a tam rozmiarów ma zaniżona), czasem nawet w 74 się zmieści.
 
No wiem, wiem - właśnie Tobie odpisywałam, że taki sam wzrost mają [emoji14] tylko Janek chuchro. Chociaż i tak jest na 50 centylu, ale Lila starsza, no i tutaj już widziałam na siatkach że różnią się dla chłopców i dziewczynek :D
A tak, już Wam kiedyś pisalam, myli mi się już z kwietniowkami. (Właśnie, dlaczego Cię tam nie było :D). W tym tygodniu ją zwazylam. Chyba tylko raz patrzyłam w siatki, więc nawet nie wiem
 

jaka agentka jest śmieszna haha
O ja cię, ale.pieknoe już mówi [emoji7][emoji7][emoji7] brawo Lili [emoji122]
Kochana to moze byc kaszak lub tluszczak. Moj M tez miał. Chwila moment i po guzku.. 1 szewek a jaki komfort przy czesaniu czy u fryzjera ze juz go nie ma [emoji3526]
Właśnie też tak myślę ale irytuje mnie to bardzo bo akurat z przodu na przedziałku włosów jest. I raz jest większe raz mniejsze.
Super [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@Ann89 wiesz co nawet nie wiem ile Daga ma cm [emoji2960] ale ona tylko na zdjęciach wydaje się duża, to nadal taki mały szkrabik w rozmiarze 74/80 [emoji6]
Faktycznie na zdjęciach wydaje się ze większa ;) łobuziara malutka [emoji7]
 
reklama
A tak, już Wam kiedyś pisalam, myli mi się już z kwietniowkami. (Właśnie, dlaczego Cię tam nie było :D). W tym tygodniu ją zwazylam. Chyba tylko raz patrzyłam w siatki, więc nawet nie wiem
Bo miałam termin na 7 maja :D ale się nie obrócił głową w dół i mnie cięli tydzień wcześniej ;p
 
Do góry