reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Karmię mieszanie ale już coraz mniej jest w piersiach. To bardziej na przytulanie bo mój Syncio lubi jeść, ma już 9 kg.
Podziwiam za laktator bo dla mnie nie było takiej opcji więc albo musiał się nauczyć albo byłby tylko na butelce. Kiepsko się u mnie ściągało laktatorem, dziecko jest lepszym ssakiem. Dlatego podziwiam ściąganie przy maleńkim dziecku bo brakuje czasu na sen. Bardzo jesteś dzielna i nie martw się na zapas te pierwsze trzy miesiące to moim zdaniem mało wesoły czas, jak dziecko jest takie mało kontaktowe tylko jeść spać brzuszek, kupka i w kółko to samo. A teraz zaczyna się dopiero radość, gaworzy, wymachuje rączkami, śmieje się widać że reaguje na innych.
Mój Syncio chory niestety, katar miał niby tylko ale dostał antybiotyk i siedzimy w domu. Zaflegmiony cały byle tylko mu pomogło i nie skończyło się szpitalem. Trzymajcie kciuki.
Ile twój mały ma ? Jejku 9 kg to ja za pół roku się nie spodziewam [emoji1787] teraz marzymy o 5 z przodu ;p już niedługo myślę [emoji14] jakie MM podajesz ? Ja powoli też młodego będę przestawiać bo strasznie chudnę przy ściąganiu, ważę już 45 kg gdzie przed ciążą ważyłam te 52, wyglądam jak z krzyża zdjęta :/
 
reklama
O ceny trzeba pytac. Ta torba co ja chce jest duza naprawdę i jeszcze ma przedluzenie od gory i kosztuje 160zl plus wysylka. A juz szukalam i znajdowalam 2 razy mniejsze po 220 do 300zl wiec jestem zadowolona. Czekam na kontakt bo mysle ze w takim pakiecie jakis upust bedzie. Ale zdecydowac sie na wzór jest mega ciezko.

Pozandto dzis stało się coś czego w zyciu bym sie nie spodziewala. Filipek lezal na lozku przy ścianie bo chwile wczesniej go karmilam, obcielam pazurki i zmienilam pampersa. No i poszlam wyrzucic pampersa i przy okazji siku bo chwile wczesniej wstalismy. Nagle huk.. Myslalam ze butelka ale uslyszalam placz. Nie wiem jak on się tak przemiescil ale spadl z łóżka. Teraz caly czas jestem zeshizowana. Niby nigdzie nawet drobnego zaczerwienienia nie mial.. Nie wiem czy upadl na glowe czy nie w każdym razie lezal na pleckach na podlodze. Narazie wszystko jest wporzadku obserwuje go. Ma apetyt bawi sie, jeczy troche ale to u niego norma. Nie mogę sobie wybaczyc tego. Czlowiek taki glupi.. Tyle sie mowi ze nie znasz dnia ani godziny jak sie przemiesci ze najbezpieczniej to w lozeczku lub na podlodze... Nie mogę sobie wybaczyc ze go narazilam na to.
O rany. Stres jak nie wiem, nic Filipkowi nie będzie. Z łóżka do podłogi nie jest wysoko ale dobrze że piszesz bo mój jest 2 tyg młodszy. Nie umie się jeszcze obracać ale muszę uważać
 
Ile twój mały ma ? Jejku 9 kg to ja za pół roku się nie spodziewam [emoji1787] teraz marzymy o 5 z przodu ;p już niedługo myślę [emoji14] jakie MM podajesz ? Ja powoli też młodego będę przestawiać bo strasznie chudnę przy ściąganiu, ważę już 45 kg gdzie przed ciążą ważyłam te 52, wyglądam jak z krzyża zdjęta :/
Ale on miał 4 kg jak się urodził w 35+2 więc wiesz to dlatego. Dostaje Bebilon.
Moje dzieci będą duże bo córka w wieku 5 lat wygląda na 7 i przybierała podobnie na Enfamilu a urodziła się w 38 tyg z wagą 3kg.
To faktycznie zastanów się czy warto z tą piersią bo się zwyczajnie zajedziesz a dziecko już trochę wartościowego twojego pokarmu dostało
 
Ale on miał 4 kg jak się urodził w 35+2 więc wiesz to dlatego. Dostaje Bebilon.
Moje dzieci będą duże bo córka w wieku 5 lat wygląda na 7 i przybierała podobnie na Enfamilu a urodziła się w 38 tyg z wagą 3kg.
To faktycznie zastanów się czy warto z tą piersią bo się zwyczajnie zajedziesz a dziecko już trochę wartościowego twojego pokarmu dostało
Nie chce wiedzieć ile on by ważył jak byś dotrwała do terminu [emoji14] ja też zamówiłam Bebilon ale ha bo mamy problemy z brzuszkiem i neonatolog zasugerowała że będzie trochę lżejsze do strawienia ale to zobaczymy :))
 
Nie chce wiedzieć ile on by ważył jak byś dotrwała do terminu [emoji14] ja też zamówiłam Bebilon ale ha bo mamy problemy z brzuszkiem i neonatolog zasugerowała że będzie trochę lżejsze do strawienia ale to zobaczymy :))
Jak mały był dokarmiamy to dostawał bebilon prosyneo ha i nie było żadnych problemów, więc ja polecam [emoji14]
 
Będę miała wywoływany poród, albo jutro, albo w piątek. Są 2 baloniki i 3 chętne i jutro będą rano podejmować decyzje, która z nas tego balonika potrzebuje najbardziej. I cieszę się i boję. Mały waży ok 3800-3900.
 
reklama
Będę miała wywoływany poród, albo jutro, albo w piątek. Są 2 baloniki i 3 chętne i jutro będą rano podejmować decyzje, która z nas tego balonika potrzebuje najbardziej. I cieszę się i boję. Mały waży ok 3800-3900.
Będzie dobrze. Masz jakiekolwiek rozwarcie? Na pocieszenie powiem ze zakladanie i posiadanie balonika nie boli no chyba ze zle zaloza ale u Ciebie bedzie na pewno dobrze. U mnie pojawily sie skurcze przy nim.. Posunal mi rozwarcie z 2 do 4cm. Obys nie miala oksy tak to wszystko przetrwasz. Trzymam kciuki bys to jutro Ty miala ten balonik. Jestes juz po terminie? Waga przyzwoita ale oby nie przeklamana. U mnie ciagle byla zanizona.
 
Do góry