reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Omg! Ale mialas stres! Ja to bym chyba umarła z nerwow [emoji33][emoji33][emoji33]

Moja kuzynka tak spadając z lozka złamała sobie obojczyk. [emoji33] ale to łatwo zauważyć - wystarczy podnieść dziecko pod paszkami do góry.
On to zrobil kolo 10 rano do tej pory nie bylo zadnych objawow. Apetyt jak zawsze.. Bawil sie, smial przewracal z pleckow na brzuszek ale jakby bardziej marudny z tyn ze od jutra wkraczamy w 5 faze rozwoju wiec moze winny jest skok... Na spacerku wszedzie zachowywał sie normalnie, zrenice reaguja równo wiec mam nadzieje ze jak przez noc do rana nic się nie zmieni to po 24h powinno byc juz tylko lepiej.
Troszke poczytalam ze takie dzieciaczki sa poniekad przygotowane na upadki bo maja czaszke jeszcze nie zarośnięta co amortyzuje upadki. Mysle ze gdyby uderzyl glowa bylby chociaz czerwony slad a jego glowka nie ma nic zresztą jak sie uspokoil zrobilam mu zdj calej glowy z kazdej str w razie czego zeby potem móc porównywać. On pewnie bardziej uderzył sie cialkiem i przestraszyl no ale wyrzuty sumienia mnie dręczą.
 
reklama
O jejku [emoji58][emoji58][emoji58] współczuję stresu, obserwuj to ale skoro nic nie widać to pewnie w nic się mocno nie uderzył.
Ja nie raz zostawiam mała na chwilkę na narożniku [emoji33] ale ona jeszcze za bardzo się nie przewraca na boki choć i tak widzę że nie można dzieciom ufać
Nie ufaj temu. Bądź madrzejsza ode mnie. Filip tez niby nie czworakuje a jednak udalo mu sie przemiescic.. Obstawiam ze sie obracal nie ma innego wyjasnienia.
 
Dziewczyny jaką mate polecacie ?:) Zastanawiam się nad piankową skip hop
Ja mam babyono kontrastowa wolna od tych szkodliwych cudakow. Podobna do skip hpp jest tez ze smiki i podobno skladem tez ok a ceny przyjemniejsze.
My mamy taką
Kupowalam na olx bo mialam. Sprawdzone przez znajoma.
 
Mallina spokojnie nie tobie pierwszej. Daj spokój jeśli nie wymiotuje nie jest apatyczny to na pewno wszystko ok. Z łóżka to nie duża wysokość jest. Nie upilnujesz dzieciaka zawsze, sama wiesz. Kiedyś każde się poobija, przewróci i to nie kwestia zaniedbania, a po prostu tego że dzieci są nieprzewidywalne. Po prostu na więcej razy uważaj i tyle
Tak wlasnie podeszlam do tego. Trzeslam sie jak galareta ale zanim pojade na ip bo musze jechac 50km dalej u nas nikt dzieci z urazami nie przyjmie bo nie mamy chirurgii dzieciecej. Ale wlasnie obserwowalam bo to dosc czesta niestety przypadlosc upadek z lozka. Nasz naroznik jest z tych naprawde niskich na cale szczescie.. Choc szwagierka na podobnej wysokosci za dzieciaka wlazla w poszewke i sie zaplatala upadajac zlamala obojczyk. Mam nadzieje ze u nas to naprawdę nieszczęśliwy wypadek który skończy się na strachu.
 
Tak wlasnie podeszlam do tego. Trzeslam sie jak galareta ale zanim pojade na ip bo musze jechac 50km dalej u nas nikt dzieci z urazami nie przyjmie bo nie mamy chirurgii dzieciecej. Ale wlasnie obserwowalam bo to dosc czesta niestety przypadlosc upadek z lozka. Nasz naroznik jest z tych naprawde niskich na cale szczescie.. Choc szwagierka na podobnej wysokosci za dzieciaka wlazla w poszewke i sie zaplatala upadajac zlamala obojczyk. Mam nadzieje ze u nas to naprawdę nieszczęśliwy wypadek który skończy się na strachu.
Malina domyślam się jak się musiałaś przerazić. Niestety takie rzeczy się zdarzają, teraz będziesz uważać. Mój Hubert też tak się przemieścił, ba nawet siedziałam obok niego a on nagle hop i się i obrócił nagle i spadł. Też długo sobie wyrzucałam to.l


@Fleur86 powodzenia słońce [emoji8] daj znać jak będziesz po. Czekamy na informacje o was [emoji9]
 
Hej dziewczyny! Śliczne te Wasze dzieciaczki[emoji3531][emoji3531][emoji3531]

Ja jutro jadę do szpitala, albo będę miała wywoływany poród, albo będzie CC. Lekarz podejmie decyzję po badaniu i mierzeniu wszystkiego. Szymek nie zdecydował się sam wyjść i raczej nie zapowiada się żeby tak się stało a ma już pewnie ze 4 kg[emoji4][emoji6] no i mam terminn z OM na 26.09 więc już czas[emoji6] bo termin z USG to już dawno minął [emoji6]

Także mam nadzieję, że niedługo będę mogła Wam się pochwalić moim glizdolkiem małym [emoji7][emoji7][emoji7][emoji6]
26.09 urodzila sie coreczka mojego brata. Wlasnie lada moment kończy ROK:) trzymam kciuki za szybki i malo bolesny porod. Powodzenia. Daj znac jak juz bedziecie sie tulic.
 
Ja mam piankowe puzzle ze skip hopa i jestem bardzo zadowolona. Jest ich tyle, że mam u rodziców część i u nas :) trochę było je czuć na początku, ale przewietrzyłam dzień na balkonie i umyłam takim sprayem dezynfekującym z bentley organic i nie mają zapachu. Chciałam coś porządnego, co wytrzyma też pazurki mojej kici
 
Dziękuję dziewczyny, a właściwie nie dziękuję żeby nie zapeszyć[emoji6][emoji8]

@Maliina mam nadzieję, że skończy się na strachu[emoji8] ja jako dziecko wypadłam z łóżeczka, byłam już taką stojąca trochę i jakoś się tak wgramolilam, że wypadłam [emoji6]
Dzisiaj urodziny ma mój tata[emoji6]
pamiętam jak pisałaś o porodzie bratowej, ale zleciało....

@ilonaz też jestem ciekawa co zadecyduje, ale coś czuję nosem CC....
2 tygodnie temu mieli otworzyć położnictwo po wprowadzeniu poprawek, ale w końcu nie wiem czy otworzyli...

@Ann89 postaram się dać znać jak się ogarnę [emoji6]
 
reklama
Dziękuję dziewczyny, a właściwie nie dziękuję żeby nie zapeszyć[emoji6][emoji8]

@Maliina mam nadzieję, że skończy się na strachu[emoji8] ja jako dziecko wypadłam z łóżeczka, byłam już taką stojąca trochę i jakoś się tak wgramolilam, że wypadłam [emoji6]
Dzisiaj urodziny ma mój tata[emoji6]
pamiętam jak pisałaś o porodzie bratowej, ale zleciało....

@ilonaz też jestem ciekawa co zadecyduje, ale coś czuję nosem CC....
2 tygodnie temu mieli otworzyć położnictwo po wprowadzeniu poprawek, ale w końcu nie wiem czy otworzyli...

@Ann89 postaram się dać znać jak się ogarnę [emoji6]
Trzymam kciuki kochana jaki by nie był poród, to za zdrowego synka, no i żebyś nie leżała na korytarzu w przejściu tak jak ja [emoji8] czekamy na wieści [emoji4]
 
Do góry