reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

To mnie właśnie przeraża, że gdzieś coś się stanie dziecku przez zbyt późne decyzje, a ja nie będę umiała się postawić bo nie wiem jak to powinno wyglądać poprawnie.

Np. teraz, wypadł mi foley i trochę mam stracha budzić położne, bo to niby pierdoła ale dla mnie istotna
No tak jest w szpitalu, że się jest bezradnym i zdanym na łaskę lekarzy, a ich dziecko mało co obchodzi. Czekają nie wiadomo na co, ze mną też tak było. Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej dziewczyny, u nas dziś 37+2, wczoraj byliśmy na wizycie, szyjka niby 1 cm, młody siedzi nisko ale mogę urodzić jutro ale mogę też za miesiąc , także czekamy [emoji4]
Ogólnie nigdy w Życiu nie pomyślałabym że w 9 miesiącu będę się tak dobrze czuć (odpukac), nawet nie jest mi ciężko, kilka dni pobolaly plecy i znowu spokój, chodzę na zakupy z nudów, sprzątam, cwicze, Chyba każdemu życzyć takiej ciąży. Na plus niecałe 10 kilo.
Torby do szpitala spakowane, na małego już dosłownie wszystko czeka.
Chyba że najgorsze dopiero przede mną, w końcu to jeszcze może być i nawet miesiąc kiedy pochodzę z brzuchem[emoji4]
PhotoEditor_20191001_173127465.jpeg
 
Dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki też mają tyle miodu w uszach? Nam normalnie sam wychodzi.. ;) Czym je czyscicie?
Hahahaha, TAK! [emoji14] moczę uszy w kąpieli a później używam tych patyczków dla dzieci, one mają "ogranicznik" więc raczej krzywdy się nie zrobi [emoji14] ja jestem też z tych, co wydłubują patyczkiem kozy z nosa :D ale mamy już taką wprawę, że jeden obrót patyczka i czysty nos, ja nie umiem tymi aspiratorami odciągnąć i dziecko mi się drze dodatkowo [emoji1787][emoji85]
 
@Maliina ciągle nie:( dalej dostaję sprzeczne info, rano mówią czekać, popołudniu dzwonili na porodówkę a teraz pytają czy czuję te skurcze z ktg... Jasne że czuję, nie jestem z kamienia. Skurcze mam regularne ale ciągle za słabe, krążę po schodach i korytarzu a nagle w magiczny sposób z 3 cm rozwarcia spadło na 2,5.
 
@Maliina ciągle nie:( dalej dostaję sprzeczne info, rano mówią czekać, popołudniu dzwonili na porodówkę a teraz pytają czy czuję te skurcze z ktg... Jasne że czuję, nie jestem z kamienia. Skurcze mam regularne ale ciągle za słabe, krążę po schodach i korytarzu a nagle w magiczny sposób z 3 cm rozwarcia spadło na 2,5.

Hahahaha znam to! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] u gina we wt miałam 2 cm rozwarcia - na przyjęciu do szpitala w czwartek 1,5cm już tylko. W pt od rana 2 cm, wieczorem po skurczach całodniowych i tych regularnych wieczornych co 3 min - 6 cm, kiedy przyjechałam na porodówkę juz tylko 3 cm [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry