reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
U mnie już 15tc, leci ten czas strasznie [emoji14] w sumie od poczatku siedze na l4, więc czasu mam az za duzo;) jestem po prenatalnych, wygląda na to, ze dzidzia jest zdrowa :) teraz czekam na pierwsze ruchy, podobno w drugiej ciąży czuć szybciej [emoji14]
No to super[emoji173] 15tc... ah to teraz poleci.
Ja juz jestem ta ciąża zmęczona, mam nadzieje, ze nie przenosze zbytnio.
Martwi mnie troche moja szyjka bo cos nie chce współpracować:( pozamykana i twarda... a na czerwcowkach jest nas z 20 pare i z 15 juz rozpakowanych! 7 czerwiec a ponad polowa juz z dziecmi po drugiej stronie... dziewczyny 37tydz i z 3cm chodza:D no takim to dobrze.
Ale spijam liscie malin, smaruje i lykan wiesiolka i meza zaczynam męczyć co sie mu podoba po 9 miesiacach posuchy [emoji23]
No zobsczymy.
Ty masz jakieś plany na przygotowania do porodu?
 
No to super[emoji173] 15tc... ah to teraz poleci.
Ja juz jestem ta ciąża zmęczona, mam nadzieje, ze nie przenosze zbytnio.
Martwi mnie troche moja szyjka bo cos nie chce współpracować:( pozamykana i twarda... a na czerwcowkach jest nas z 20 pare i z 15 juz rozpakowanych! 7 czerwiec a ponad polowa juz z dziecmi po drugiej stronie... dziewczyny 37tydz i z 3cm chodza:D no takim to dobrze.
Ale spijam liscie malin, smaruje i lykan wiesiolka i meza zaczynam męczyć co sie mu podoba po 9 miesiacach posuchy [emoji23]
No zobsczymy.
Ty masz jakieś plany na przygotowania do porodu?
Kurcze, ja z corka tez tak miałam. Urodziła się 9 dni po terminie. Biegałam po schodzch, myłam okna, też piłam liście malin. Dostawałam do głowy dosłwnie. Jeszcze tydzień przed porodem leżałam "tak zapobiegawczo" na patologii... W końcu i tak wywoływali poród oxy. Źle wspominam ten czas, też byłam już wykończona. Oby Ciebie to ominęło i szyjka zaczęła współpracować! Będziesz rodzić w Rybniku?
Ja w ogóle jakoś jestem przerażona, jeszcze tyle czasu do grudnia, a ja już martwie sie porodem haha!
 
Kurcze, ja z corka tez tak miałam. Urodziła się 9 dni po terminie. Biegałam po schodzch, myłam okna, też piłam liście malin. Dostawałam do głowy dosłwnie. Jeszcze tydzień przed porodem leżałam "tak zapobiegawczo" na patologii... W końcu i tak wywoływali poród oxy. Źle wspominam ten czas, też byłam już wykończona. Oby Ciebie to ominęło i szyjka zaczęła współpracować! Będziesz rodzić w Rybniku?
Ja w ogóle jakoś jestem przerażona, jeszcze tyle czasu do grudnia, a ja już martwie sie porodem haha!
Haha a to zleci!
Niee, rodze w Zabrzu:) z doulą i mężem... więc mysle, ze jakoś to bedzie!
Niech tylko ta szyjka zacznie współpracować! A bedzie ok.
Planujesz moze ćwiczyć z aniballem?
Ja juz sie wszystkiego lapie, robię masaze z czego tylko sie da[emoji23] dzis mam wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej... no 3 swiaty[emoji23] ale stres juz mo się daje we znaki
 
Haha a to zleci!
Niee, rodze w Zabrzu:) z doulą i mężem... więc mysle, ze jakoś to bedzie!
Niech tylko ta szyjka zacznie współpracować! A bedzie ok.
Planujesz moze ćwiczyć z aniballem?
Ja juz sie wszystkiego lapie, robię masaze z czego tylko sie da[emoji23] dzis mam wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej... no 3 swiaty[emoji23] ale stres juz mo się daje we znaki
Hehe to widze, że serio 3 światy :D ale dobrze być przygotowaną jak najlepiej sie da! W pierwszej ciazy nie robilam nic, nie masowalam krocza, nie cwiczylam miesci kegla. O aniballu slyszałam, ale jeszcze o tym nie myslalam. Choc podobmo im szybciej sie zacznie tym leoiej [emoji14] teraz bede miec porownanie miedzy jednym porodem a drugim, to zobsczymy czy te masaże itd cos dadza.
Moja kuzynka rodziła w Zabrzu, baaaardzo sobie chwaliła! Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Stres widomo bedzie, ale dzidzia wynagrodzi Ci wszystko :)
 
Nie pij już tego piwa! [emoji38][emoji38]
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! [emoji256][emoji256][emoji256]
Haha dzięki!
A co do piwa... Ja w tej ciąży pije więcej niż przed nia[emoji23] masakra[emoji23]

1529005480266.jpg
 

Załączniki

  • 1529005480266.jpg
    1529005480266.jpg
    497,8 KB · Wyświetleń: 945
reklama
Do góry