reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

I wtedy Wam wyszło ? Bo my działaliśmy w pn ( pozytywny test ) wczoraj ( pozytywny test i potwierdzona owu przez lekarza )
I tak się zastanawiam co z dzisiaj bo chłop mi wychodzi na boks wieczorem i wiem , ze wróci padnięty ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak sa spoko plemniki to powinno wystarczyć.
Jesli owu juz byla to chyba można odpuścić, czytałam ze tez te plemniki potrzebuja kilku h w ciele kobiety zeby byc w stanie zapłodnic komórkę, która po owu juz jest dawno i se pyka w dół... a ra komórka tez przecież ma ograniczony czas na zapłodnienie.
Jesli sie będziesz tym stresować to spróbujcie jeszcze dzis coś tam zmajstrowac.. albo zrob mężowi rozgrzewke przed boksem ;D
Mysmy tez tylko przed i w dniu owu działali, potem (o zgrozo) do testu nic :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Jak sa spoko plemniki to powinno wystarczyć.
Jesli owu juz byla to chyba można odpuścić, czytałam ze tez te plemniki potrzebuja kilku h w ciele kobiety zeby byc w stanie zapłodnic komórkę, która po owu juz jest dawno i se pyka w dół... a ra komórka tez przecież ma ograniczony czas na zapłodnienie.
Jesli sie będziesz tym stresować to spróbujcie jeszcze dzis coś tam zmajstrowac.. albo zrob mężowi rozgrzewke przed boksem ;D
Mysmy tez tylko przed i w dniu owu działali, potem (o zgrozo) do testu nic :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png

Plemniki męża są przeciętne jak to określił lekarz . Na pewno nie byłby opłacalny dla banku spermy :) ale ponoć przeciętne krajowe :)
Teraz mnie boli jak na okres a to w trakcie owu przecież tak boli a owu wczoraj .... wszystko to jest strasznie trudne do pojęcia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pamiętam czy robiłaś resztę badań tarczycowych, ale wypadałoby od razu na wizytę zrobić jeszcze FT3, FT4 i aTPo, tak dla wykluczenia np Hshimoto. Bo lekarz i tak kazałby Ci zrobić.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...

Anty robiłam i mam mniej niż 10 a norma jest do 115... ft3 i ft4 zrobię przy okazji powtarzania tsh[emoji4] szwagier który jest lekarzem powiedział mi, ze mam dobre wyniki i panikuje... sama już nie wiem co myslec[emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ho wszystkim. Cos sie ostatnio malo nas na forum zrobilo. Gdzie te wszystkie kobietki???

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry