reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny moje wyniki hormonow wyszly tragicznie... 13 ide do ginekologa, narazie potrzebuje "urlopu" od forum, bo niestey czuje sie jakbym dostała z otwartej w twarz. Z takimi wynikami moge robic maratony 10dniowe a i tak nie zajde ;) odezwe sie jak bede po wizycie, tzrymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia!! [emoji256][emoji256][emoji256][emoji256]
 
reklama
Kuzwa a ja wczoraj 9dc i miałam blada kreskę na teście owu a dziś już w ogóle nie ma . Tzn jest taka . To co ja kuzwa miałam owu zaraz po okresie ? [emoji3][emoji31] wtf
1517605092-ae85b5e195a3d020-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuzwa a ja wczoraj 9dc i miałam blada kreskę na teście owu a dziś już w ogóle nie ma . Tzn jest taka . To co ja kuzwa miałam owu zaraz po okresie ? [emoji3][emoji31] wtf
1517605092-ae85b5e195a3d020-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Raz tez tak miałam. Zatestowalam 7dc i druga kreska była taka, ze myślałam ze 8 lub 9 tego dnia będzie pozytyw. A tu niespodzianka, na drugi dzień była bledsza potem jeszcze bledsza i później zaczęła znowu ciemniec :) dlatego kuwa nie sikam już na te testy, bo zgłupieć można. Bzykać się trza i tyle ;) ;) [emoji256][emoji256]
 
Dziewczyny moje wyniki hormonow wyszly tragicznie... 13 ide do ginekologa, narazie potrzebuje "urlopu" od forum, bo niestey czuje sie jakbym dostała z otwartej w twarz. Z takimi wynikami moge robic maratony 10dniowe a i tak nie zajde ;) odezwe sie jak bede po wizycie, tzrymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj się!!! I nie uciekaj od nas...[emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moje wyniki hormonow wyszly tragicznie... 13 ide do ginekologa, narazie potrzebuje "urlopu" od forum, bo niestey czuje sie jakbym dostała z otwartej w twarz. Z takimi wynikami moge robic maratony 10dniowe a i tak nie zajde ;) odezwe sie jak bede po wizycie, tzrymam za wszystkie kciuki :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Daga trzymaj się i wracaj do nas szybko [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tego Ci trochę zazdroszczę ... wina z mężem .
Mój mąż w ogóle nie pije alkoholu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

My już mamy taki weekendowy zwyczaj... winko, muzyka albo film, wino, swiece [emoji3][emoji3][emoji3] myśle , ze mam szczęście bo tak już 18 lat jest nam dobrze razem chociaż i tak skarpety brudne mi rzuca po chalpie[emoji14][emoji14][emoji14]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu! Wiedziałyście, ze wyszły NOWE odcinki x-files?! Co za syf... Nie będę tego oglądać! Przełączam! ;) [emoji38]
 
reklama
Do góry