reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny 9dpo robiłam test, nawet wstawialam tutaj zdjęcia i była biel wizira więc spisałam cykl na straty. Jednak cos mnie podkusiło 1 lutego, żeby rano siknąć, to było juz 17 dpo i wyszły ku mojemu ogromnemu zdziwieniu ll kreski jakie to szczęście, że coś mnie do tego skłoniło, bo dziś mam imprezę u siostry i miałam piiiiić. Test na dole robiłam 1 lutego a test na górze 2 lutego. Zmartwilam się bo kreska na drugi dzień była jasniejsza ale test z innej firmy i pewnie dlatego. ☺️
 

Załączniki

  • DSC_0608.JPG
    DSC_0608.JPG
    1 022,5 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC_0605.JPG
    DSC_0605.JPG
    572,2 KB · Wyświetleń: 130
Dziewczyny 9dpo robiłam test, nawet wstawialam tutaj zdjęcia i była biel wizira więc spisałam cykl na straty. Jednak cos mnie podkusiło 1 lutego, żeby rano siknąć, to było juz 17 dpo i wyszły ku mojemu ogromnemu zdziwieniu ll kreski jakie to szczęście, że coś mnie do tego skłoniło, bo dziś mam imprezę u siostry i miałam piiiiić. Test na dole robiłam 1 lutego a test na górze 2 lutego. Zmartwilam się bo kreska na drugi dzień była jasniejsza ale test z innej firmy i pewnie dlatego. [emoji5]️
Na obydwu testach pozytyw jak byk.
Gratulacje[emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dziewczyny 9dpo robiłam test, nawet wstawialam tutaj zdjęcia i była biel wizira więc spisałam cykl na straty. Jednak cos mnie podkusiło 1 lutego, żeby rano siknąć, to było juz 17 dpo i wyszły ku mojemu ogromnemu zdziwieniu ll kreski jakie to szczęście, że coś mnie do tego skłoniło, bo dziś mam imprezę u siostry i miałam piiiiić. Test na dole robiłam 1 lutego a test na górze 2 lutego. Zmartwilam się bo kreska na drugi dzień była jasniejsza ale test z innej firmy i pewnie dlatego. ☺️
Gratulacje :)
 
Dziewczyny 9dpo robiłam test, nawet wstawialam tutaj zdjęcia i była biel wizira więc spisałam cykl na straty. Jednak cos mnie podkusiło 1 lutego, żeby rano siknąć, to było juz 17 dpo i wyszły ku mojemu ogromnemu zdziwieniu ll kreski jakie to szczęście, że coś mnie do tego skłoniło, bo dziś mam imprezę u siostry i miałam piiiiić. Test na dole robiłam 1 lutego a test na górze 2 lutego. Zmartwilam się bo kreska na drugi dzień była jasniejsza ale test z innej firmy i pewnie dlatego. [emoji5]️
Gratulacje. [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Czegos takiego jeszcze nie mialam co o tym myslicie? Jestem ok 9 dnia go owulacji. Zostalo 6 dni do @. Myslicie ze to plamienie implantacyjne?

Może być ale nie nakręcaj się . Lepiej się mile zaskoczyć . Ja tez sobie wkręcam zawsze implantację a potem się okazuje , ze z tydzień przed okresem plamie na okres po prostu .
Czekaj cierpliwie do @ :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny 9dpo robiłam test, nawet wstawialam tutaj zdjęcia i była biel wizira więc spisałam cykl na straty. Jednak cos mnie podkusiło 1 lutego, żeby rano siknąć, to było juz 17 dpo i wyszły ku mojemu ogromnemu zdziwieniu ll kreski jakie to szczęście, że coś mnie do tego skłoniło, bo dziś mam imprezę u siostry i miałam piiiiić. Test na dole robiłam 1 lutego a test na górze 2 lutego. Zmartwilam się bo kreska na drugi dzień była jasniejsza ale test z innej firmy i pewnie dlatego. [emoji5]

Gratulacje !!!
Ile cykli starań ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może być ale nie nakręcaj się . Lepiej się mile zaskoczyć . Ja tez sobie wkręcam zawsze implantację a potem się okazuje , ze z tydzień przed okresem plamie na okres po prostu .
Czekaj cierpliwie do @ :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez niby widziałam nitki krwi w śluzie a @ przyszła... ale trzymam kciuki za Ciebie[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry