reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przy zachodzieniu w ciążę najlepiej jest jak jest 2.5 a w ciąży 2.0 .
Ja właśnie odebrałam wyniki i jest 3.77 za dużo [emoji20]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

A widzisz, co lekarz to opinia. Ja miałam prawie 5.0 po eutyroksie zeszło do 1.35 i lekarz powiedział, ze idealnie.
 
reklama
A widzisz, co lekarz to opinia. Ja miałam prawie 5.0 po eutyroksie zeszło do 1.35 i lekarz powiedział, ze idealnie.
Im niższy tym lepszy[emoji2] mówią że wtedy nie przeszkadza to w zachodzeniu w ciążę . A 1.35 to idealne jak jesteś w ciąży wtedy nie zagraża to dziecku. Myślę że każdy lekarz ma jakieś swoje granice tak jak i laboratorium.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde nie wiem. Niby mówią, ze najlepiej poniżej 2.0 dla staraczek ale skoro lekarz widział wyniki i nic nie przepisal, to na pewno jest w porzo! [emoji4]

Właśnie tsh nie widział tylko pozostałe ale nie pytał o to...[emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@lili78 umów się po prostu do endokrynologa, myśle ze on najlepiej Ci doradzi. Zapewne zna się na tym lepiej niż my :) będziesz spokojniejsza :)
 
Ale kuwa z tym tsh to chyba jakaś ściema w ogóle [emoji23] ja mam niby idealne i gowno z tego a jeśli pamietam dobrze to @olaaa7 miała bardzo wysokie, ponad 10! I pieknie pyknelo za pierwszym razem i wszytsko Ok :) także nie wiem na koniec jak duża role to odgrywa :) ale wiadomo, jak każą zbić to każą. Pokornie się słucham i żrę narkotyki na zbicie ;)
 
Ale kuwa z tym tsh to chyba jakaś ściema w ogóle [emoji23] ja mam niby idealne i gowno z tego a jeśli pamietam dobrze to @olaaa7 miała bardzo wysokie, ponad 10! I pieknie pyknelo za pierwszym razem i wszytsko Ok :) także nie wiem na koniec jak duża role to odgrywa :) ale wiadomo, jak każą zbić to każą. Pokornie się słucham i żrę narkotyki na zbicie ;)
A czujesz różnice w samopoczuciu przy braniu tych leków?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdolowalam się tym k... skim tsh[emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Piję sobie drinka, czekam na film i takie przemyślenie mnie naszło: ja tu sobie przesuwam starania raptem o 4 miesiące z błachego powodu a to kompletnie zaważy na życiu tego potencjalnego dziecka. Urodzi się w 2019 a nie jak w pierwotnym planie 2018 roku więc w szkole pozna innych ludzi. A szkolne znajomości mocno decydują o wyborach życiowych. Więc dziecko urodzone w tym roku byłoby innym człowiekiem, niż to urodzone w następnym.
Ehhh... filozofie. Nudzę się.
 
Do góry