reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochana ja tez biorę od 16 dc dupka .

Dziś robiłam progesteron , tarczyce i prolaktyne. Trochę późno bo mam 10 Dc ale jeśli maja być wyniki złe to wyjdą tak czy siak .
W pn do lekarza i właśnie zaczęły mi się płodne . Leciutka kreska na razie ale wczoraj działaliśmy . Mamy w planie co 2 dni .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyniki mam ok chociaz powiedzial mi, ze progesteron to bada sie po owulacji bo tak wczesnie to nic nie pokazuje...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zastanawiam się nad Aniball :) Tylko nie wiem czy na pewno warto. Słyszałaś jakieś opinię o nich?
Co do parcia i takie tam to uwierzcie mi Dziewczyny, ze jak przyjdzie co do czego to same bedziecie wiedzialy jak to robic a reszte polozna wam powie[emoji4] ja osobiscie uwazam , ze kobiety w ciazy sa swietna okazja do zarobienia kasy i stad to wszystko, szkoly rodzenia i inne cuda...ale wiadomo,ze kazdy ma prawo miec inne zdanie[emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Biedronka0506 mniam !!

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
No fajne w smaku, ale jak się tak przeżrą dwa dni w lodówce bedą jeszcze lepsze :)
 
Niestety zmarł przed świętami:( bardzo to przeżyłam. Nawet nie zdążył doczekać chwili, żebyśmy mogli mu powiedzieć o ewentualnej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czesc Aniu, bardzo współczuje z powodu taty[emoji22] sciskam mocno i ciesze sie, ze wrocilas do nas[emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam nacinane i tragedii nie bylo bo dwa szwy mialam a tam wygladam normalnie[emoji16] Kolezance nie nacieli i popekala ...pelno szwow i problemy z gojeniem straszne miala...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Decyduje się na adopcje! Pier***ć to! [emoji38]
 
reklama
Co do parcia i takie tam to uwierzcie mi Dziewczyny, ze jak przyjdzie co do czego to same bedziecie wiedzialy jak to robic a reszte polozna wam powie[emoji4] ja osobiscie uwazam , ze kobiety w ciazy sa swietna okazja do zarobienia kasy i stad to wszystko, szkoly rodzenia i inne cuda...ale wiadomo,ze kazdy ma prawo miec inne zdanie[emoji8]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się w 100%, też w ciąży kuwa co ja się omyślałam jak przeć??? Teraz bym se odpowiedziała, że tak jak kupe na zatwardzeniu :D
I jakbym teraz rodziła to bardziej zaufa£abym lekarzowi i położnej i się nie ba£a
 
Do góry