reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oby Cię tym razem zawiodła, a swoją drogą to chciałabym zobaczyć Twoją minę jak już się te krechy pojawią ;)

Będzie płacz, śmiech, radość, obawa. Zlepek każdej możliwej emocji! [emoji4] ja sama jestem ciekawa, miałam nawet taki pomysł, ze gdyby przyszło do sikania włączyć kamerę w łazience [emoji38] a mój stary jak znam życie, by powiedział: „mówiłem Ci, ze się niepotrzebnie stresowałaś” :) już niebawem zapewne się przekonam jak to jest! [emoji6]
 
Hejka witam w 24dc do @jeszcze 9 dni, jak narazie strasznie mam wrazliwe piersi swedza a w dodatku krzyz mnie boli co mi sie niezdarzalo od kilku lat i podbrzusze boli gdy za dlugo chodze czy stoje, narazie nie testuje czekam cierpliwie do @, a co tam u was?
 
Będzie płacz, śmiech, radość, obawa. Zlepek każdej możliwej emocji! [emoji4] ja sama jestem ciekawa, miałam nawet taki pomysł, ze gdyby przyszło do sikania włączyć kamerę w łazience [emoji38] a mój stary jak znam życie, by powiedział: „mówiłem Ci, ze się niepotrzebnie stresowałaś” :) już niebawem zapewne się przekonam jak to jest! [emoji6]
Oby to było za jakieś dwa tygodnie :) a my będziemy skakać ze szczęścia razem z Tobą ;)
 
Laski miałam się pochwalić fryzura, wiec wrzucam zdjecie z dzisiejszego roczku mojej chrześnicy :) wybaczcie tą "przepiękną" cenzurę na twarzy mojej kuzynki, no ale nie wiem czy chciałaby się pokazać, więc lepiej zakryć buzię :)
Ps wczesniej wlosy mialam za łopatki, wiec roznica w dlugosci dla mnie ogromna :D
1517161293-8059779c9bea2022-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski miałam się pochwalić fryzura, wiec wrzucam zdjecie z dzisiejszego roczku mojej chrześnicy :) wybaczcie tą "przepiękną" cenzurę na twarzy mojej kuzynki, no ale nie wiem czy chciałaby się pokazać, więc lepiej zakryć buzię :)
Ps wczesniej wlosy mialam za łopatki, wiec roznica w dlugosci dla mnie ogromna :D
1517161293-8059779c9bea2022-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ladnie[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski miałam się pochwalić fryzura, wiec wrzucam zdjecie z dzisiejszego roczku mojej chrześnicy :) wybaczcie tą "przepiękną" cenzurę na twarzy mojej kuzynki, no ale nie wiem czy chciałaby się pokazać, więc lepiej zakryć buzię :)
Ps wczesniej wlosy mialam za łopatki, wiec roznica w dlugosci dla mnie ogromna :D
1517161293-8059779c9bea2022-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Slicznie wyglądasz!

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Do góry