reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A to na południu na pewno, lata świetlne ode mnie. I pewnie go wych**ali? ;)
Rok 2010. Nie nie jedna panna mu zawróciła we łbie i jak przyjechał na taki niby urlop, że póżniej wrócił do włoch ale pewnie na jakiś miesiąc tylko bo nie mógł bez niej żyć :p no wrócił i wyskoczył z pierścionkiem oszołom
 
reklama
Rok 2010. Nie nie jedna panna mu zawróciła we łbie i jak przyjechał na taki niby urlop, że póżniej wrócił do włoch ale pewnie na jakiś miesiąc tylko bo nie mógł bez niej żyć :p no wrócił i wyskoczył z pierścionkiem oszołom
I wyobraź se że chciałam, żeby mi czekolade z nadzieniem capucinno przywiózł a ten zapomniał i kupił mi cytrynowke i likier kawowy a ja bóla na czekolade nie zbyłam w dalszym ciągu :D
 
Rok 2010. Nie nie jedna panna mu zawróciła we łbie i jak przyjechał na taki niby urlop, że póżniej wrócił do włoch ale pewnie na jakiś miesiąc tylko bo nie mógł bez niej żyć :p no wrócił i wyskoczył z pierścionkiem oszołom

To i tak miał dużo szczęścia bo tam na dole to matactwo i krętactwo, ze koniec świata :)
 
Witam, wg. Mnie to moze z tego nic nie wyjść, ale biorac pod uwage ze przy synku test wyszedl mi bladziutenki po tygodniu od terminu @, to może stanie sie cud.
Bobo test 25

Widzicie???



Edit: tu jeszcze jedno calkoem w swietle


Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png

Ja tam to jak sama doszukiwałam się cienia to u Ciebie też go widzę :)

Poleca pre test taki niebieski z apteki mi wyszedł 4 dni przed @ :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry