reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

byłam u gina i powiedział mi ze właśnie z takich powodów nie robi się testów przed @ bo niektóre kobiety zachodzą w ciaze i następuje samoistne poronienie on stwierdził ze taka jakby naturalna selekcja :( w ogóle chyba trafiłam na jego zły dzień bo był okropnie opryskliwy :(
 
reklama
byłam u gina i powiedział mi ze właśnie z takich powodów nie robi się testów przed @ bo niektóre kobiety zachodzą w ciaze i następuje samoistne poronienie on stwierdził ze taka jakby naturalna selekcja :( w ogóle chyba trafiłam na jego zły dzień bo był okropnie opryskliwy :(
z jakich powodów ?? nie doczytałam chyba gdzies czegos...
 
no lepiej na spokojnie.. ja sie niby nie nakręcałam.. ale jak sa objawy @ to sząłu dostaje.. :( jak ta psychika dziwnie działa...
Tez jeszcze twardo się trzymam i noe nakręcam objawami ale zapewne za tydzien juz bede świrowac

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Jak coś to mogę służyć ci pomocą bo jestem trenerem personalnym i doradcą żywieniowym :)
Jakos narazie sobie radzę, nie chce nikogo nadużywać=) ale dziękuję za okazana chec pomocy=)

Ja o prostu wiem, ze najpierw musze zwalczyc sama siebie. Swoje nawyki, lenistwo, zmobilizowac sie. Maz mnie wspiera, ooje zawzajem sie mobilizujemy.
 
reklama
To Ci powiem że pierwszy raz o takiej wadzie słyszę
emoji33.png

Ja się o tym dowiedziałam po przeprowadzce do UK. Żona znajomego miała ten sam problem - pogadałyśmy... poszłam do lekarza - rzeczywiście, jest to może nie tyle wada genetyczna co uwarunkowanie genetyczne - choć pewnie wada jest tu lepszym określeniem. Bynajmniej wg lekarza zdarza się tylko u kobiet z Rh "-" gdzie istnieje większe ryzyko konfliktu serologicznego. Ale jak to dokładnie działa... pogubiłam się gdzieś po drodze bo mój mózg się po tych info jakby wyłączył.


Jezu ale wy się tu produkujecie XD
Przepraszam ale nie dałam rady nadrobić poza kilkoma pozytywnymi testami - GRATULACJE :)
Ja się właśnie dowiedziałam że żona mojego byłego a chrzestnego mojej Emci jest w 6 tygodniu - też dziewczyna uwierzyć nie może bo od 3 lat się starali :)

U mnie boli podbrzusze i piersi - zazwyczaj po owu mam spokój. A tu takie buty... ale to może też świadczyć o cyście bo mam PCO :( Nie nakręcam się testowaniem - szczególnie że moje się ostatnio żrą jak dwa zajadłe psy - rozdzielać po kątach muszę... Odechciewa mi się w takich chwilach mieć kolejne dziecko - serio :/ Kaja cwaniakuje i wydaje jej się że jest dorosła, do tego jeszcze hormony zaczynają świrować i jest emocjonalna i nerwowa :/ A Emi potrafi sobie na mnie wskoczyć i po mnie poskakać :/ Ostatnio stałam przy kanapie a ona po niej skakała... no i chyc na mamy plecy :/ Przez 10 min nie mogłam się wyprostować jak mi coś strzeliło :/ Serio zaczynam myśleć czy chcieć trzecie czy się wstrzymać i poczekać jeszcze trochę czy zupełnie odpuścić :(
 
Do góry