reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja się o tym dowiedziałam po przeprowadzce do UK. Żona znajomego miała ten sam problem - pogadałyśmy... poszłam do lekarza - rzeczywiście, jest to może nie tyle wada genetyczna co uwarunkowanie genetyczne - choć pewnie wada jest tu lepszym określeniem. Bynajmniej wg lekarza zdarza się tylko u kobiet z Rh "-" gdzie istnieje większe ryzyko konfliktu serologicznego. Ale jak to dokładnie działa... pogubiłam się gdzieś po drodze bo mój mózg się po tych info jakby wyłączył.


Jezu ale wy się tu produkujecie XD
Przepraszam ale nie dałam rady nadrobić poza kilkoma pozytywnymi testami - GRATULACJE :)
Ja się właśnie dowiedziałam że żona mojego byłego a chrzestnego mojej Emci jest w 6 tygodniu - też dziewczyna uwierzyć nie może bo od 3 lat się starali :)

U mnie boli podbrzusze i piersi - zazwyczaj po owu mam spokój. A tu takie buty... ale to może też świadczyć o cyście bo mam PCO :( Nie nakręcam się testowaniem - szczególnie że moje się ostatnio żrą jak dwa zajadłe psy - rozdzielać po kątach muszę... Odechciewa mi się w takich chwilach mieć kolejne dziecko - serio :/ Kaja cwaniakuje i wydaje jej się że jest dorosła, do tego jeszcze hormony zaczynają świrować i jest emocjonalna i nerwowa :/ A Emi potrafi sobie na mnie wskoczyć i po mnie poskakać :/ Ostatnio stałam przy kanapie a ona po niej skakała... no i chyc na mamy plecy :/ Przez 10 min nie mogłam się wyprostować jak mi coś strzeliło :/ Serio zaczynam myśleć czy chcieć trzecie czy się wstrzymać i poczekać jeszcze trochę czy zupełnie odpuścić :(

Moje 8 i 11 i fajnie taki rodzynek rodzynka i napisze tak..jesli czegos bardzo pragniesz to pokonasz wszelkie przeciwności..klody zawszr będą!:)
 
reklama
Zakladam e
Witam :) jestem tutaj nowa :) potrzebuje pomocy hmm od 4 dni czuje sie fatalnie poranne mdlosci wymioty, tkliwość piersi. Dzisiaj postanowilam zrobic test duzo sie naczytalam moze cos ze mna juz nie tak... W piatek 13 pazdziernika kochalam sie z partnerem 14 powinnam dostac normalnie @ spóźniła mi sie okolo 5 dni i to bylo w sumie bardziej plamienie niz @ cykl mam 28 na okolo 5 dni @ plamienie trwało z 3 dni no i dzisiaj postanowilam zrobic test w sumie przed chwila i wstawilam zdjecie pomocy co o tym myslicie? Pomocccyyyy
hej.zakładam ze sie starasz:)?
Test wyszedl dziwnie.. Jakies plamy obok cien cienia i sama nie wiem. Jak najbardziej powtorz test dzis czy jutro rano:)
Zycze II kresek jesli tego pragniesz:)
 
Hej dziewczyny i te „stare” i te nowe!
Olaaaa gratuluje dwóch kreseczek! Strasznie się cieszę i zazdroszczę! Już nawet nie tyle tych dwóch kreseczek co tego, ze tak za pierwszym razem! Szkurdę, dziewczyny, jak wy to robicie, ze udaje się wam tak za pierwszym podejściem? Nie wypacza wam psychy :)
Mi się dzisiaj w nocy śniło, ze jestem w ciąży. Nie lubię takich snów, bo jak się zbudze i dociera do mnie, ze to był tylko sen to się kilka dni nie mogę pozbierać tak mi przykro! Chyba niczego tak w życiu nie pragnęłam jeszcze jak ciąży a później małego, pachnącego, różowego, zdrowego dzieciorka :)
 
Polecam szynszyle - puchate, nie uczulają, popsują Ci każdą nockę biegając, hałasując i krzycząc XD Mam dwóch chłopców - kołowrotek chodzi całą noc, ganiają się po półkach i na siebie krzyczą... w zasadzie taka symulacja posiadania dziecka - też sobie nie pośpisz XD A nasi póki mieli plastikową kuwetę pod klatką to jeszcze robili Prison Break i budziłam się z szynszylą siedzącą na mojej głowie :/ Tyle że to nie jest chomik - one żyją do 15 lat z reguły więc zobowiązanie długoterminowe.
 
U mnie już wyniki bety :) no i mamy wynik 26. Czyli ciąża !!! Jeszcze wstrzymam się z poinformowaniem M. Może macie jakiś pomysł jak przekazać mu tego niusa??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczęściara.....gratuluję. Moze kup malutkie skarpetki i mu w jakims pudeleczku podaj?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry