reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja dzisiaj ze slodyczami, a w sumie snikers w pracy. Wiec bez gwiazdki.
Matko ile pozytywów! Cholernie Wam gratuluję.
A ja idę zdychać. Po 3 tygodniach bez nocki, właśnie jestem po pierwszej i idę na 2. Trzymajcie kciuki, żebym się nie przewrocila, jak na stojąco usnę. :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
trzymam kciuki :-)
Spokojnej pracy :-)
 
reklama
Ale czytania od poniedziałku mam.hihi.:-)
Gratulacje dla tych co mają kreseczki i witam nowe koleżanki. Pozdrawiam, no i dobranoc
 
Ehh..4dc u mnie ;-)
To w podobnym czasie testujemy chyba...jako ze pi północy ja zaczynam dzisiaj 7dc.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Znowu jest bladzioch ale prawie nie dostrzegalny. Może to głupio zabrzmi ale jakoś czuję że jestem w ciąży serio.

Przy dwójce dzieci mi tak samo pokazywało. Z córką pierwszy test wyszedł dopiero po 10 dniach od @;/ nie wiem jak chyba dziś przed klientka pojadę na betę

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znowu jest bladzioch ale prawie nie dostrzegalny. Może to głupio zabrzmi ale jakoś czuję że jestem w ciąży serio.

Przy dwójce dzieci mi tak samo pokazywało. Z córką pierwszy test wyszedł dopiero po 10 dniach od @;/ nie wiem jak chyba dziś przed klientka pojadę na betę

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
A test robilas innej firmy niz wczoraj? No przed spodziewana @ to niestety takie bladziochy. Najpewniej to przejść sie na tą bete, wszystko byś wiedziała. ;) doradzam chociaż sama nigdy nie robiłam, zawsze sie tylko na testach opieralam ;)
 
Nie jestem za tą beta wg. Ale kurde wściekne się jak bd ciąża będzie widać w wynikach nie to dupa. Z olim beta mi wyszła a testy nie pokazywały. Ja sikam 10 razy w nocy więc taki to poranny mocz do testu;/

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji16]
Gratuluję dwóch kreseczek [emoji2][emoji2][emoji2]
A ja mam pytanko czy u Was dniach płodnych i dniu owulacji było dużo śluzu???


Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry