reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Elodia no tak nocki. To tym bardziej. ZDrowko najwazniejsze

Edzia jesli to wczesna ciaza a nie problemy in ego rodzaju to lekarz i rak nic nie zobaczy a zleci to badanie beta hcg ..warto byloby to zrobic..zobaczylabys czy przyrasta a na wizyte i tak mozesz sie umowic w miedzyczasie.
 
reklama
Hej. Jestem nowa i staram sie z mezem o 2 dziecko. Czy moge dolaczyc?
Witaj :)
Dziewczyny tak na przyszłość....z racji mojej pracy - magazyn, chodzenie, schylanie, dźwiganie itp no i całodzienne narażenie na wszelkiego rodzaju urazy m.in. brzucha, jeśli test by mi wyszedł pozytywny, radzicie umawiac się do gin jak najszybciej żeby dostac L4 od razu czy czekac te kilka tygodni do czasu jak będzie na pewno juz widoczne serduszko? Bo z jednej strony wiem że nawet lekarka rodzinna by mi wtstawila L4 na czas do wizyty do gina (mam naprawde cudowna lekarę) jesli bym jej wyjasnila sytuację. No a pozatym jestem po elektrokonizacji szyjki i to też może mieć znaczenie bo jakiegos tam kawalka szyjki nie mam. Co byście na moim miejacu zrobily?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ja bym wzięła l4 ale jako powód niech nie wpisuje ciazy.. Skoro mozesz sie z nią dogac. Tylko np. Bol pleców.
Witam Nowa koleżankę:)

Elodia co do pracy..wiem ze wyczerpujacy wysilek nie jest wskazanyl choc ćwiczenia z zachowanirm górnej granicy tetna 140 dla osob juz upraeiajacych sport tym bardziej sa pomocne ..bedziesz musiała ocenić sama jak się czujesz i czy moglabys pracowac lzej bo praca fizyczna..8h plus dzwigNie do tego co innego..mozna wiele ale w granicach normy.. I pisze o zdrowo przebiega jcej ciazy..a o tym dowiadujemy sie jak juz w niej jestesmy
Ja mimo ze moglam w sklepie stac badz siedziec( dzwigalam skrzynki z piwami jak jeszcze.nie wiedzialam zenjestem w ciazy) to i tak dostawalam strasznych boli i plamoen brunatnonczerwonych..4 moesoac i l4 . szpital .unormowane i przelezalam czy siedzialam w domu caly ten 4 i 5 miesoac a potem bylo ok
Z corka bez atrakcji oprocz skurczy rzepowoadajacych od 6 miesiąca
To zależy

Ja zrobie test w nd. Albo pn jak @ wciaz nie bedzie

Tylko kluje mnie raz w lewej raz z prawej
Trzymam kciuki!!!!

A gdzie reszta staraczek? Ja dzis 10tc [emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fabimama u mnie tez dzisiaj 10 tc idziemy równo :biggrin2: wekend pracowity bedzie, u mnie dzieciaki daja popalic, młodszy słabo spi a rano do pracy trzeba wstać,az mi przez myśl przeszło czy to trzecie na pewno to dobra decyzja :-) :)
 
Byłam u lekarza dostałam skierowanie na betę bo nie mogła zrobić usg sprzęt zepsuty niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry