reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie pochwaliła sie? Niedobra ja!

02.09 urodziłam Emilka
3650g i 59cm
1504506890-aaaaaa.jpeg
1504506922-aaaaaa.jpeg



atdc9vvjjmdvtt7b.png

Gratulacje ... cudowny [emoji7][emoji7][emoji7]
a pamietam Twoje podglądanie jajeczek i niewiarygodnie wytrwale żołnierzyki, No i oczywiście 2 kreseczki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry. Ja właśnie wrocilam z apteki. Kupowalam test. Teraz tylko czekać az sikui sie zachce.


Zapewne chodzi o cos takiego co jest ma pierwszej stronie ;) kiedys ja ja prowadziłam. Teraz bym nie miala na to czasu. Ale jak ktorasbma czas i często zerka na forum to naprawdę fajna sprawa. ZawsE widać kiedy ktoś ma mieć @ nie trzeba przypominać po kilka razy. Który cykl itp.
 
reklama
Dzien dobry. Ja właśnie wrocilam z apteki. Kupowalam test. Teraz tylko czekać az sikui sie zachce.



Zapewne chodzi o cos takiego co jest ma pierwszej stronie ;) kiedys ja ja prowadziłam. Teraz bym nie miala na to czasu. Ale jak ktorasbma czas i często zerka na forum to naprawdę fajna sprawa. ZawsE widać kiedy ktoś ma mieć @ nie trzeba przypominać po kilka razy. Który cykl itp.
Aaaa hmmm... no moznabybylo cos takiego zrobić. Która ma więcej czasu??? He? Ja do konca tygodnia to chyba z pracy nie wyjdę
 
Do góry