reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jeszcze o zgwałceniu nie słyszałam=) od męża oczywiście, ale to kwestia czasu.. jeszcze dwa dni musi miec yen kierat

A mozna ... W pozycji na jezdzc.... Heeeee przywiazac i do dziela lol

Tez nie spie od 4.15 ..zaliczylam juz silownie..zrobie obiad i do pracy

Febimama tescik tescik

Nusia sama nie wiesz ktory dzien cyklu masz..spokojnie :))))))))

Moge prowadzic..ale kazdy bedzie mogl ja poprawic wzgledem siebie
 
Ostatnia edycja:
A mozna ... W pozycji na jezdzc.... Heeeee przywiazac i do dziela lol

Tez nie spie od 4.15 ..zaliczylam juz silownie..zrobie obiad i do pracy

Febimama tescik tescik

Nusia sama nie wiesz ktory dzien cyklu masz..spokojnie :))))))))

Moge prowadzic..ale kazdy bedzie mogl ja poprawic wzgledem siebie
Tego sie spodziewalam bo tak jak mowilam ten cykl jakos mi sie rozjechal wiec to bylo do przewidzenia.Kiedys musi sie udac:tak:
 
Witajcie. U mnie pogoda pogarsza nastroj pada zimno i wogole M pojechal do pracy a ja w domku jeszcze nam sie przedluzyly wakacje bo wyakoczyly na dzis badania w syna. W przychodni mozna fiola dostac:-!
 
Cześć dziewuszki, Któregos okresowego dnia sie rozpisałam na tronie do was i mi tel padł to sie wkurzyłam i nie pisałam nic. Okres niczym burza przeszedł zaraz sie konczy, dzieć na domiar niemiłego mi sie rozchorował w nocy 39,4 a dzis juz tylko 37,1 zaraz idzie spac a matka sasiądzie przed tv z kawysią i Grimem. :) BUZIAKI na dzien!
 
Puki jeszcze sie @ nie pojawila to jest nadzieja.Nie nastawiam sie kochane za bardzo co ma byc to będzie a poddawac sie nie mam zamiaru:tak::laugh2:Mam nadzieje ze do 30-stki sie doczekam pierwszego bąbla:laugh2:
 
reklama
Do góry