reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzień dobry :) dziś z rana, z relaksem w tle bo miałam da dni wolnego, wczoraj posprzątałam sobie w mieszkaniu, został mi pokój syna... ale miło wstać i po prostu wypić sobie kawkę w otaczającym porządku. Bo jak pomyślę o jutrzejszym dniu... o nowych szkoleniach które muszę przeprowadzić to....
Dziś mija mi 9 dzień po owulacji ( teoretycznie bo miałam jeszcze skok tempki o 0,1 wiecej niż owulacja dzień później) no i tak mnie naszło (wiem głupota), że namówiłam swojego by kupił nam test wracając z pracy bo mogłoby już niby coś wyjść a testy kupujemy o czułości 10 mlU/ml... Teoretycznie byłby czas na zagnieżdżenie i uwolnienie hormonu no ale oczywiście to teoria, równie dobrze może to być za parę dni.

No i wyszedł negatyw, nawet mu się nie przyglądałam szczególnie bo głupiej babie zrobiło się smutno i poszła spać dalej. Wstałam i chciałam sobie spojrzeć na test jeszcze raz, jakoś tak, nie pytajcie dlaczego :D masochistka ze mnie.

No i patrze a tam druga kreseczka, blada ale wyraźna, cały pasek zabarwiony a nie zaciek. Serce mi staneło. Bo teraz nie wiem po jakim czasie ona powstała ale intuicja mi mówi, że w tym cyklu mogło się udać...od owulacji utrzymuje mi się tempka wyższa niż zwykle o 2,3 kreski, cyc napięty...
Wiem, że to może autosugestia ale....

Aaaaaaa [emoji33][emoji33][emoji33]na co czekasz! Sikaj na drugi!



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
@Asha. oby to była ta właściwa kreseczka, ja czekam z niecierpliwością na jutrzejszy poranek. Dzisiaj mam kompletnego lenia, mąż dalej na wolnym, dzieci u teściowej więc nic mi się nie chce. A w domu Sajgon, jutro będziemy testować razem z partnerka mojego brata, tylko że u nich to by była wpadka, jak dobrze pójdzie to bedziemy miały ten sam termin [emoji16]
 
Aaaaaaa [emoji33][emoji33][emoji33]na co czekasz! Sikaj na drugi!



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Skarbie... @ dopiero miałaby przyjść za parę dni... wstrzymam się do poniedziałku. Chyba, o ile mi się uda :) może sobota.... z dziennego moczu i tak pewnie by nie wyszedł skoro robię tak wcześnie :)
 
Nadalka gratuluje !!!!!!
Asha jak wyszło to coś musi być na rzeczy
Chyba można już po cichu i Tobie gratulować [emoji7]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
No właśnie ... przestałam pisac bo przestaliśmy się starać ... poszłam do pracy i priorytetem stała się dla mnie praca, wiec zaczęłam brać tabletki ... pod koniec maja zapomniałam jednej, przestałam brać, dostałam @ i postanowiłam już nie brać ... a tu dziś dwie kreski ... nie mogę uwierzyć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gratuluje cudnej niespodzianki [emoji7][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ktory masz dc?
Ja w 32dc mialam beta 97, wiec spokojnie [emoji6] pozniej zapewne do zagnieżdżenia doszło.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 27t3d [emoji594]
 
reklama
Takie normy ...
1499359786-aaaaaa.jpeg


Najprędzej mogę w poniedziałek a wizytę mam 18. Lipca ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Z calym szacunkiem ale masz jakies z doopy te normy :p
Beta powyzej 5 to juz ciaza :) powtorz po 48 godzinach i zobaczysz, ze bedzie piekny przyrost :)
A no doczytalam, ze w poniedzialek. No to w poniedzialek zrobi i zobaczysz, ze dobrze urosnie :)


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry