reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hey ten wątek niestety już ucichł ale myśle ze jeżeli boli cię jajnik to albo jesteś w trakcie owu albo przed nią..ciężko przewidzieć cokolwiek [emoji12]w każdym razie kochaj sie często -nawet codziennie jeśli chłop zechce [emoji23]
Powodzenia, trzymam kciuki [emoji106]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Oj szkoda!;) forumowanie to dla mnie nowość:p
Ale dzięki śliczne za wsparcie;)
 
reklama
Witam wszystkie "staraczki":) jestem tu nowa i chciałam podłączyć się pod temat.
Staramy się z mężem o maluszka w sumie od niedawna bo dopiero 3miesiąc , ale ciśnienie w postaci 2 brzuchatych przyjaciółek stresuje mnie do tego stopnia, że już mi się ciąża sni po nocach. Cykle mam różne od 26 do 31 dni i nie wiem jak się wtrafic. @była 8.06 i od kiedy się skończyła mecze męża co2 dzień :p myślę, że chłopina niedługo będzie miał dość:p Dziś zaczął boleć jajnik, ostatnie "przytulanki" byly wczoraj;) I jak dziewczyny, myślicie, że coś z tego będzie? :)
Być to zawsze może coś. U nas co drugi dzień wystarczyło i raz były dwa dni przerwy bo chłop sie zbuntował hihi wtedy zaszłam w pierwszym cyklu. Zobaczymy jak będzie teraz
 
Być to zawsze może coś. U nas co drugi dzień wystarczyło i raz były dwa dni przerwy bo chłop sie zbuntował hihi wtedy zaszłam w pierwszym cyklu. Zobaczymy jak będzie teraz
Mój już stwierdził, że jakby wiedział że to tak męczyć będę to by ślubu ze mną nie brał haha. Trudno, męczyć będę dalej hihi i czekać na postępy;p
 
Hej dziewczęta ja ostatni Miesiąc sobie odpuściłam zupełnie. Odłożyłam na bok kalendarzyk, dni płodne, forum i kochałam się z M kiedy mieliśmy na to ochotę. Od dwóch dni zaczęłam się dziwnie czuć, ale myślałam że to przemęczenia. Ale wczoraj coś mnie tkneło i zrobilam wieczorem test 10 dp. Poczekalam 3 minuty test nic nie pokazal i wyszlam z łazienki po jakiś 10 minutach weszlam z powrotem i ujrzałem druga kreskę na teście. Pomyslalam ze to juz po czasie i nie ważne ale wyslalam M do apteki aby kupił testy, które zrobilam dzisiaj i juz w czasie ukazały się na dwóch testach dwie kreski sama nie mogę jeszcze w to uwierzyć. Na razie czuje spokój. Żadnych objawów nie miałam oprócz bólu piersi jak przed okresem i 2-och dni przeogromnego zmęczenia wieczorem. Pozdrawiam
 
Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Paraplu strasznie się cieszę i gratuluje !!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Trzymam kciuki aby tym razem było tylko dobrze i spokojnie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Rzadko zaglądam bo jeszcze pracuje i czasu niewiele ale staram się podczytywać co tam u moich kochanych staraczek ... i tak się cieszę z Waszych kreseczek [emoji3][emoji3][emoji3]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Wróciłam z wakacji :) Widzę że za dużo się tu nie dzieje ...szkoda :(
Gratuluję nowych kreseczek :)

Ostatni tydzień był super. Majorka cudna , z tego wszystkiego to nawet nie wiem który dc dzisiaj hehe. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W tym miesiącu bolą mnie piersi a wcześniej tego nie miałam ale wiem że to żaden objaw. To 3 cykl staran , z córcia tak się udało to może i teraz zaskoczy:)

@MoKa co u ciebie ? Jak tam udało się? Napisz jeśli masz ochotę.

Jak tam dziewczyny na zamkniętym? Pojawiły się nowe kreseczki ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczęta ja ostatni Miesiąc sobie odpuściłam zupełnie. Odłożyłam na bok kalendarzyk, dni płodne, forum i kochałam się z M kiedy mieliśmy na to ochotę. Od dwóch dni zaczęłam się dziwnie czuć, ale myślałam że to przemęczenia. Ale wczoraj coś mnie tkneło i zrobilam wieczorem test 10 dp. Poczekalam 3 minuty test nic nie pokazal i wyszlam z łazienki po jakiś 10 minutach weszlam z powrotem i ujrzałem druga kreskę na teście. Pomyslalam ze to juz po czasie i nie ważne ale wyslalam M do apteki aby kupił testy, które zrobilam dzisiaj i juz w czasie ukazały się na dwóch testach dwie kreski sama nie mogę jeszcze w to uwierzyć. Na razie czuje spokój. Żadnych objawów nie miałam oprócz bólu piersi jak przed okresem i 2-och dni przeogromnego zmęczenia wieczorem. Pozdrawiam
No to gratuluje;) heh..kazdy mi mówi żeby odpuścić i nic na siłę to wtedy się uda, ale jak na razie ciężko tak kurcze;)
 
Do góry