reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzieki wielkie za odpowiedz :) pocieszylas mnie. :) ja dostalam na to globulki z kwasem hialuronowym zeby nawilzyc. Zobaczymy za 5 dni czy dalej bedzie szczypac bo teraz mam nakaz abstynencji zeby sie wykurowalo me wnetrze ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi samo przeszło :) może wnętrze się przyzwyczaiło do nowego. Miałam tak że 3 cykle :) oby kwas hialuronowy pomógł ;*
 
reklama
Kochane doradźcie mi. Czy w czasie ciąży zrezygnowaliście z wielu rzeczy? Czy faktycznie aż tyle jest "zabronione" Zaczynam 5tc, na sierpień mam zarezerwowane wczasy nad Bałtykiem, powinnam zrezygnować? Moża się kąpać w morzu? plażowac? OD marca schudłam 20kg (rower 3x w tyg ok 20-30km, siłownia głównie cardio rower bieżnia orbitrek 3-5x w tyg.) Czy z tego też powinnam zrezygnować? pokochałam sport..dał mi powera i sprawił że waga wkońcu spadła w dół... Doradzcie mi doświadczone mamusie :) co można a co nie.. jestem w kropce to moja pierwsza ciąża.. tak bardzo chciałabym utrzymać wagę albo nie przytyć za wiele.. Czekam na wasze opinie..;-) ;)

Nad Bałtyk normalnie jedz, relaksik pomoże fasolkę :) ale z ćwiczeń bym zrezygnowała, przestawiła się na spacery.. a dla pewności dopytaj lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słonko po zawale przetykanie korografia zyl szyjnych plus baypasy serca ciezka operacja ok 8godz:) na otwartym sercu i plucosercu,dzięki trzymajcie mocno tata już w szpitalu
Trzymam kciuki. Rozumiem co czujesz sama ostatnio mialam podobna sytuację. U mnie na szczęście wszystko dobrze się skończyło czego i tobie z całego serca życzę. [emoji9]

1usavcqgt1dml95x.png
 
@Paraplu znalazlam :) alez sie nasmialam przy tym ogladajac stare zdjecia, ciezko bylo znalezc takie bez jakiegos pijaka na pierwszym planie :laugh2::laugh2::laugh2:

Ten pokoj wygladal tak , ze na trzech scianach bylo zrobione ... cos :) dwie mialy porobione struktury, trzecia tapete z cegłówkami do tego jeszcze wsciekly porancz dookola i dziwny zielony pasek, a na przeciwko sciana wscielky czerwony, taz z pomaranczowa obwoluta :oo::oo: aaaaa no i zyrandol mial pomaranczowe klocze wiec to jeszcze dobijalo :)

wiec po tym wszytskim zrobilismy jasnym bezem dwie sciany, a na jednej dalismy fototapete i sciane biala, bylo nam od razu tam lepiej :)
Ja to się nie bardzo znam, ale co autor miał na myśli nie bardzo kumam...

1usavcqgt1dml95x.png
 
Jesli chodzi o tematyke remontowa to my jak sie wprowadzilismy to cale mieszkanie bylo w odcieniach zolci. Wlacznie z meblami w kuchni. Pomalowalam meble na bialo, sciany sa szare. Reszte mebli dokupilismy w ikei i mieszkanko jest mega przytulne. Niestety male. Tzn dla nas dwojga jak najbardziej wystarcza ale dla pary z np 2 letnim ruchliwym maluchem jest stanowczo za male. Trzeba bedzie zaczac myslec o czyms wiekszym pomalu.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana plan jest narazie trzymam dietę
emoji1.png
i może od lipcowego okresu zaczniemy ale nie wiem. Ja mam mieszane uczucia strasznie się boję. Boję się, że znowu będę przez to samo przechodzić albo z drugiej strony że nie będę mogła teraz zajść. Nie wiem sama co jest gorsze
emoji20.png

Ale tak optymistycznym akcentem z mężem Przytulanki nam się poprawiły. Mamy urlop na Hiszpanię we wrześniu i do Polski znowu jedziemy w lipcu
emoji1.png
emoji1.png
i już się nie mogę doczekać
emoji1.png
emoji1.png

A u Ciebie jak kochana?
emoji1.png


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Przyjdzie czas, że psychika się odblokuje. Fajnie i tak, że lepiej z przytulancami . A do lekarza w pl bedziesz szla?? Super macie z urlopem. My w tym roku pierwszy raz nic nie zaplanowaliśmy. Myślę, że pojedziemy z młodym do Energy landu albo Heidepark i chcemy go zabrać do aquaparku do Redy.
@Sloneczko87 nie trzeba prawie z niczego rezygnować. A sport wskazany, ale z rozsądkiem.
@komareczka @kotek87 zazdraszczam upojnych nocy. My teraz przerwa do piątku bo M nie ma.
@Flower takie ładne wnętrze popsulas :p
@Ogien121212 tak się pytam. Bhcg chyba szybciej wyjdzie niż całkowite hcg. Tylko tyle.

Kobitki ja lecę dzisiaj na badanie progesteronu, poznuej do ortodonty na przykrecanie drucikow a na koncu do gina. Miłego dnia.
 
No wlasnie :) :) :)
a to podobno jakis artysta tam se tak mieszkal :-D:-D:-D:-D
a ja prosty czlowiek nie ogarnelam sztuki i popsulam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

To wyższy artyzm i my szare ludki nie ogarniamy [emoji6][emoji23][emoji23][emoji23]
U mnie na początku też w domu każdy pokój w innych kolorach. Salon pomarańczowo zielony, kuchnia żółta, jedna sypialna czerwona, druga fioletowa, pokój niebieski i żółty. Żaden z kolorów nie był stonowany tylko taki oczojebny... szczególnie salon, tez zielony z pomarańcze gryzł się tak, że miałam łzy w oczach jak posiedziałam chwile...
Teraz mam wrzos, bo ogólnie lubię intensywne kolory[emoji849]
Ale zmieniam teraz na biały, cała chata będzie biała. W sensie ścian. Meblem mam stare, ciężkie dębowe i ciemne wiec jasne ściany bedą super. I jasne podłogi. Może meble tez pomaluje, ale to już druga faza projektu. Może na zimę. Teraz w weekend szlifowanie struktury, że też nikt mnie w głowę nie stuknął jak mi się zebrało na zdobienie [emoji849][emoji849]
Wynalazłam płytki do kuchni, jasno szara, wiec weekend będzie robotny i zakupowy. Ale się cieszę, takie planowanie i robienie samemu w wymarzonym domu to coś niesamowitego...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nad Bałtyk normalnie jedz, relaksik pomoże fasolkę :) ale z ćwiczeń bym zrezygnowała, przestawiła się na spacery.. a dla pewności dopytaj lekarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Co do ćwiczeń to całkiem rezygnować nie musisz o ile nic sie nie dzieje i ciąża przebiega prawidłowo, na yt są zestawy ćwiczeń odpowiednie do trymestru wpisz sobie ćwiczenia w pierwszym trym i będziesz miała gotowe zestawy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyjdzie czas, że psychika się odblokuje. Fajnie i tak, że lepiej z przytulancami . A do lekarza w pl bedziesz szla?? Super macie z urlopem. My w tym roku pierwszy raz nic nie zaplanowaliśmy. Myślę, że pojedziemy z młodym do Energy landu albo Heidepark i chcemy go zabrać do aquaparku do Redy.
@Sloneczko87 nie trzeba prawie z niczego rezygnować. A sport wskazany, ale z rozsądkiem.
@komareczka @kotek87 zazdraszczam upojnych nocy. My teraz przerwa do piątku bo M nie ma.
@Flower takie ładne wnętrze popsulas [emoji14]
@Ogien121212 tak się pytam. Bhcg chyba szybciej wyjdzie niż całkowite hcg. Tylko tyle.

Kobitki ja lecę dzisiaj na badanie progesteronu, poznuej do ortodonty na przykrecanie drucikow a na koncu do gina. Miłego dnia.
W Polsce będę szła do endokrynologa tylko bo w sumie gin mi nic nowego nie powie [emoji20]
A gdzie Twój wybyl?
Najlepsze wakacje tak bez planu [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Laseczki :)

Widzę temat remont :) Ja lubię ale już końcowy etap - upiększanie :) A bardzo lubię projektować :) zaprojektowałam kuchnię a dokładnie siedziałam z Panem od mebli na wymiar i mu mówiłam co gdzie i jak, wybrałam kolor, klamki, kolor ścian i płytki. Jedna ściana w kuchni jest mojego wykonania. Wstawię zdjęcie jak wrócę z pracy. Jestem mega dumna z tej ściany :)
@Ogien121212 Gratulacje i odpoczywaj :)
@Docia1975 Kciuki za tatę :) na pewno wszystko będzie dobrze.
@Paraplu trzymam kciuki za test :)
@ketsurui wykres obiecujący :)

Ale się dziś wkurzyłam. Wpadam rano do łazienki łapię za termometr a tu zonk - nie działa wyświetlacz !!!! Chyba termometr nie był wodoszczelny i wyświetlacz szlag trafił :( Już zamówiłam nowy i mam nadzieje że dojdzie chociaż do piątku i że wcześniej owulacji nie będzie :p

U mnie 11 dc i na razie nic nie zapowiada owulacji. Śluzu płodnego brak. Uczę się dalej wiersza Jana Brzechwy ZOO, bo wraz z paroma rodzicami będziemy go przedstawiać w piątek na zakończenie roku. Ma to być niespodzianka od rodziców dla dzieci :)Mamy się jakoś poprzebierać za zwierzaki, ale będzie ubaw :) Ja mówię wstęp i kwestie z żółwiem. Muszę jakoś za żółwia się przebrać ale brak pomysłu. Pomożecie? Z czego i jak mogę zrobić skorupę :p?

U nas dziś chłodniej, ale słoneczko pięknie świeci:)
 
Do góry