reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć :*

Ja tak na szybko, bo musze z samochodem na serwis jechać, spodziewałam się dzisiaj spadku, bo jest 13dpo, a tu temp wzrosła...byłam przekonana, że spadnie :o

1495429572-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki!!! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a ja znowu plamie ehh jednak nic z tego cyklu Noe będzie
Który dc dziś??


Wiesz co chyba styczeń ale ja i tak cc bym miała więc wcześniej.także styczeń jak już[emoji5] oby mam się udało!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mi wychodzi 2.02 :) ja też cc :) ale na wątek mam lutowych bym poszła, bo na styczniówkach dziewczyny juz zżyte :)


Trzymam mocno kciuki!!! [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka z rana:)

@Lanvin no no coś tu się szykuje [emoji14] Trzymam kciuki :)

@Paraplu ja też miała "problem" z interpretacją Twojego zdjęcia :) heheh.... Fajnie to wyszło :)

@Spark Trzymaj się i mleko czosnek miód i do wyrka.

Ja dziś 74 dc i chyba zbliżam się do @. Wczoraj wzięłam ostatnią Luteinę i czekam. Myślę że przyjdzie wredota gdzieś w okolicach dnia Mamy :( brzuch mnie pobolewa więc raczej się nie udało :( ale niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Jedno co mnie zastanawia to szyjkę mam bardzo wysoko a zawsze przed @ była nisko, ale pewnie jeszcze się obniży. No nic już nie będę smęcić tylko grzecznie czekam :)
Zobacz załącznik 807502


Za wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Miłego dnia :)
A co jest powodem tak długich cykli?? Lekarz nic z tym nie robi?? Wiem że tabletki anty regulują cykle ale w naszym przypadku to bez sensu...

Jak się nie starałam to chętnie bym miała tak długa przerwę między @

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Zawsze miałas takie długie cykle? Pomijając sprawę starań... Myślę że to jest bardzo fajne! [emoji4] @ raz na 3 miesiące...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz zdarzały się cykle około 50 dni ale aż tak długiego to chyba nie miałam :( Przed pierwszą ciążą miałam około 36 dni a po ciąży tak się rozregulowały :(
 
A co jest powodem tak długich cykli?? Lekarz nic z tym nie robi?? Wiem że tabletki anty regulują cykle ale w naszym przypadku to bez sensu...

Jak się nie starałam to chętnie bym miała tak długa przerwę między @

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Regulują, ale jak odstawisz, to znowu może być problem... Mi dong wyregulował :) ja po tabletkach teraz miałam takie długie cykle, po odstawieniu 46, 56, z dongiem już 49, 40 i teraz 30 :)


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co jest powodem tak długich cykli?? Lekarz nic z tym nie robi?? Wiem że tabletki anty regulują cykle ale w naszym przypadku to bez sensu...

Jak się nie starałam to chętnie bym miała tak długa przerwę między @

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Hormony w normie, w środku też wszystko OK. Po prostu chyba taka moja natura, genetyczne po mamie lub stres tak na mnie działa. Ginekolog przepisał na razie Luteinę 5 dni po jednej przez trzy cykle. I wtedy zobaczymy co dalej jeśli nie zajdę w ciążę.
 
Cześć dziewczyny

Jakoś ostatnio doła złapalam i się nie odzywalam ale podczytuje Was na bieżąco :)

@Lanvin piękny wykres, chyba wszystkie już widzimy Cie z brzuszkiem :)

@judytka777 też zaciskam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

@Paraplu wczorajszy tekst o sluzie i fota też mnie rozbroila [emoji23][emoji23][emoji23]

@gabrika a Ty gdzie się ukrywasz?

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin jak się bronisz przed ciążową interpretacją objawów- mistrz. Tak już do porodu będzie?

Powinniśmy zacząć starania w weekend, ale młoda nie dała. Oby dziś się udało, bo w tym tygodniu mam płodne, a potem szpital z córką, więc choć częściowo trzeba cykl obstawić
 
reklama
Cześć dziewczyny

Jakoś ostatnio doła złapalam i się nie odzywalam ale podczytuje Was na bieżąco :)

@Lanvin piękny wykres, chyba wszystkie już widzimy Cie z brzuszkiem :)

@judytka777 też zaciskam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

@Paraplu wczorajszy tekst o sluzie i fota też mnie rozbroila [emoji23][emoji23][emoji23]

@gabrika a Ty gdzie się ukrywasz?

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Co się dzieje, misia? Który dziś dc? :*


@Lanvin jak się bronisz przed ciążową interpretacją objawów- mistrz. Tak już do porodu będzie?

Powinniśmy zacząć starania w weekend, ale młoda nie dała. Oby dziś się udało, bo w tym tygodniu mam płodne, a potem szpital z córką, więc choć częściowo trzeba cykl obstawić
Jak do środy temp nie spadnie, to nie będę się bronić [emoji14] zastanawiam się, czy robić test, czy po prostu od razu na betę iść, bo i tak bym szła :)

Czemu z córką do szpitala idziesz? Przegapiłam chyba jak pisałaś :(

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry