reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nogi jeszcze trochę blade ale sezon na klapki już otwarty[emoji274]
1495283454-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas dzisiaj pochmurno i chlodno

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lanvin proszę o zmianę w tabelce nast @ 17.06. Nie nastawialam się w tym cyklu bo przez biednego psiaka nawet boboseksow nie było jak należy. Ale plus jest taki że zawsze @ w terminie jak w pysk strzelił. Poza tym mam już jedno dziecko z lutego [emoji13]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu maz jest po budownictwie, ale ze wzgl na to ze prowadzi nasza firme to zapisal sie na 3 miesieczne studium z MBA (master of buisness administration).
Dla mnie przed owulacja i po seks moze nie istniec. Tylko w plodne mam jaka taka ochote. Ciezkie zycie maja z nami faceci;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, dziękuję wam za wszystkie rady. Macie racje, to ma być NASZ dzień i to MY ustalamy kiedy, jak i za ile. Jutro idziemy do teściów i mówimy, że ślub dopiero za rok, bo teraz zdrowie dziecka jest dla nas na pierwszym miejscu.
No i brawo :).
A ja znalazłam inspiracje na zielenine przed domem, coś w tym stylu zrobię
30215StudioB_Ogrod_z_lustrem_12.jpg


Te kule to będą lampy Led a pomiędzy bukszpan władze, mam od mamy 6 szt już takich dużych:)
 

Załączniki

  • 30215StudioB_Ogrod_z_lustrem_12.jpg
    30215StudioB_Ogrod_z_lustrem_12.jpg
    160,8 KB · Wyświetleń: 471
Witam :happy:
Dawno się nie odzywałam za co przepraszam, ale czas mi ucieka przez palce:oops:
Ja dzisiaj od 10 do15 kosiałam trawę na działeczce, a potem grabienie i teraz już jestem w domu i padam na twarz.
My działamy drugi cykl, w sumie to chyba owulacja za nami i zobaczymy 31.05 lub 1.06 czy przyjdzie@.
Odebrałam też wyniki z tsh no i troszkę spadły obecnie 2.55 i znowu mam podwyższoną dawkę euthyroxu, mam nadzieję że w końcu spadnie tak jak powinno być.
@mystery to Wasz ślub Wasz dzień i nikt nie prawa za Was decydować.
@MoKa, gueen_b psinki stwierdziły, że teraz ich kolej na wygodny odpoczynek:p
@StorAnia twoja trójeczka piesków to tak jak jeden moki lub mystery:D
@Lanvin podziwiam za cierpliwość, ja to bym już teścika zrobiła:happy:
@Sonia30 witaj i powodzenia życzę:happy:
@ketsurui udanej imprezy!

Nam synek pobudkę zrobił o
5.15, ale jak mało kiedy przyszedł do nas do łóżka i zasnął, spał do 6.45 szok bo z reguły w weekendy na nogach to przed 6 lub o 6 jesteśmy:D
Teraz mnie czeka megaaa sterta prasowania:sad: jest chętna do pomocy???:D;)
 
reklama
W Holandii wylalo sie na ulice 400kg czekolady! [emoji24]o malo sie nie poplakalam jak to czytalam...taka strata! [emoji24]
[emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515][emoji515]
[emoji173][emoji173][emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry