reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Emzilka jak kiedys czytalam ze czlowiek jak kupi raz ta rase tak zakocha sie na amen.Szczerze powiem ze ja swojego tak pokochalam ze nie wyobrazam sobie teraz innej rasy w domku.Zreszta obie corki tak samo
 
reklama
A ja uwielbiam swojego psa :) Dzięki :) :)
Aż zatęsknilam za moim pieskiem :( mam kota, ale to nie to samo, jakkolwiek to brzmi...kot jak kot, ma wszystko w dupie, jak ma ochotę, to się przytula i pozwala się głaskać, ale jak uzna, że już mu za dużo, to gryzie. Tylko małego nie gryzie :|

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no, ten odswiezacz tak daje, że dajcie spokój :/ ja ze swojej strony nie mam okna, więc nawet nie ma jak wywietrzyc :/ w domu też mam, ale inny zapach, nie śmierdzi tak jak ten i mi nie przeszkadza. Poza tym kochana dzisiaj 9dpo dopiero, to prócz bólu piersi objawów raczej by nie było jako takich :)


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Dopiero albo aż :p Ja Ci powiem, że w tej ciąży też doszukiwałam się różnych oznak, ale jak na złość nic nie było takie samo jak w poprzedniej... np. na siłe kładłam się w południe na drzemkę, bo przecież tak było w poprzedniej ciąży.. a tu poza ziewem nie było spania :p
Oczywiście nie chcę Cię nakręcać, wystarczy że ja już się wkręciłam w Twoją ciąże :)
 
Nie no, ten odswiezacz tak daje, że dajcie spokój :/ ja ze swojej strony nie mam okna, więc nawet nie ma jak wywietrzyc :/ w domu też mam, ale inny zapach, nie śmierdzi tak jak ten i mi nie przeszkadza. Poza tym kochana dzisiaj 9dpo dopiero, to prócz bólu piersi objawów raczej by nie było jako takich :)



Odzywaj się częściej :)



Łatwiej komuś, kogo się nie zna, niż czasem bliskiej osobie :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Racja :)
 
Emzilka jak kiedys czytalam ze czlowiek jak kupi raz ta rase tak zakocha sie na amen.Szczerze powiem ze ja swojego tak pokochalam ze nie wyobrazam sobie teraz innej rasy w domku.Zreszta obie corki tak samo

Mój mąż był przeciwny psa w domu, w końcu mówię do niego, wezmę na weekend, zobaczymy jak to będzie (a już dawno miałam wszystko ugadane)... Tylko zobaczył go w drzwiach i mówi- o z takim to nie będzie wstyd na dwór wyjść i popłynął po całości :)
Teraz obaj nie widzą świata poza sobą i czasem marzymy sobie, że jak będziemy mieli swój dom z działką to ze 2-3 buldożki będą biegać po trawce:)
 
Cześć kochane:)
Zaczynam przygodę z CLO i boję się trochę że jakoś śluzu dostanie po d..ie i chcę lykac wiesiolka albo donga. Myślicie, że nie zaszkodzi co? Bo to sama natura przecież hehe
 
Dopiero albo aż [emoji14] Ja Ci powiem, że w tej ciąży też doszukiwałam się różnych oznak, ale jak na złość nic nie było takie samo jak w poprzedniej... np. na siłe kładłam się w południe na drzemkę, bo przecież tak było w poprzedniej ciąży.. a tu poza ziewem nie było spania [emoji14]
Oczywiście nie chcę Cię nakręcać, wystarczy że ja już się wkręciłam w Twoją ciąże :)
Hahaha, ja mam takie ambiwalentne odczucia. Z jednej strony ta temperatura, a szczególnie ten spadek, no i te piersi, nawet mój M nieświadomie powiedział wczoraj, że są fajne, w dotyku takie jak balony hehe, że zrobiły się większe, ale on nawet nie wie, w której fazie cyklu jestem, nie zna się na tym :) a z drugiej strony boli mnie głowa, jak zawsze kilka dni przed @, no i jak pomyślę racjonalnie, to nie widzę powodu, by tym razem mogło się udać. A temperatura już mnie potrafiła oszukać i raz nawet uwierzyłam w niepokalane poczęcie [emoji12] także momentami czuję się jak chora psychicznie, w poprzednich cyklach się tak nie zastanawiałam [emoji12] ale też nie pamiętam jak było na początku poprzedniej ciąży, bo dowiedziałam się o niej w 7 tygodniu. Pamiętam tylko, że raz kumple u mnie spali jak mieszkałam we Wrocławiu, chodziłam w pizamie i tak patrzą na mnie i mówią "jezu, ale ci się balony zrobiły!", oczywiście głupia ja wtedy nie pomyślałam, że mogę być w ciąży [emoji12]


Lanvin ja mam tak samo.Mam kota ale to nie to samo co pies.Kota tez bardzo lubie ale jednak pies to pies
No właśnie, wiesz o czym mówię... Ja miałam wyżła niemieckiego, był wspaniały :) ehhh. Bardzo chciałabym pieska, ale to niemożliwe przez najbliższe kilka lat :( po pierwsze - kot, po drugie kot, pies i ewentualnie dwojka dzieci na 51m2, nie wyobrażam sobie tego, po trzecie, nas większość dnia nie ma w domu, pies by się męczył. Nie kupię psa dla własnego widzimisię...


Cześć kochane:)
Zaczynam przygodę z CLO i boję się trochę że jakoś śluzu dostanie po d..ie i chcę lykac wiesiolka albo donga. Myślicie, że nie zaszkodzi co? Bo to sama natura przecież hehe
Powodzenia :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kochane:)
Zaczynam przygodę z CLO i boję się trochę że jakoś śluzu dostanie po d..ie i chcę lykac wiesiolka albo donga. Myślicie, że nie zaszkodzi co? Bo to sama natura przecież hehe
no mi się śluz zmienił jest taki białowodnisty, wczoraj był rozciągliwy ale widze róznice.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki!
@oczekiwanie dziękuję kochana staram się cieszyć urlopem chociaż dostałam cześć wyników i nie wygląda to za dobrze [emoji22]
1495098060-aaaaaa.png
1495098068-aaaaaa.png

@Lanvin nadwrażliwość na zapachy to dobry znak [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry