reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ejjjjj dziewczyny jak to jest że teraz jak nie mogę (wstrzemięźliwość przed iui) to mam taką wielką chcicę? Złośliwa ta matka natura! :p
U mnie było tak przed każdym badaniem i operacją. Jak lekarz powiedział ze nie wolno to mi się bardzo chciało. A jak mogę do woli to chęci zupełnie brak.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Witam was w ten brzydki pochmurny dzień.aż nic się nie chce.


Ja tez mam 4 dc dziś.idziemy łeb w łeb ;)

musze sie pochwalic ze dzis obchodzę 31 urodzinki:)imprezy żadnej nie robię.wieczorem idę sobie na tance latino ale Zumba i juz:)napije się sama piwka wieczorem(bo moj mąż nie pije) i taka impreza:-D
Miłego dnia kochane.trzymam kciuki za testujace w najbliższym czasie buzki
100 lat !

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za życzenia.kochana jestescie:)u mnie remonty powoli się będę kończyć.malujemy teraz paski na ścianach i chłopaków.wkoncu już bliżej końca:)
 
Ej no dziewczyny disco polo jest debest jak dla mnie teraz to disco polo jest calkiem inne niz dawniej wiadomo ze sa fajne utwory jak i te ktore nie maja sensu i logiki ale no w kazdej muzyce jest podobnie cos sie komus uda a cos po prostu zwali z nóg jak np slynna "pomidorowa" pamietam jak córka mowila ze w szkole wszyscy spiewaja o pomidorowej ...:-D:eek:
@Spark slodkie zdjecie
 
reklama
Ej no dziewczyny disco polo jest debest jak dla mnie teraz to disco polo jest calkiem inne niz dawniej wiadomo ze sa fajne utwory jak i te ktore nie maja sensu i logiki ale no w kazdej muzyce jest podobnie cos sie komus uda a cos po prostu zwali z nóg jak np slynna "pomidorowa" pamietam jak córka mowila ze w szkole wszyscy spiewaja o pomidorowej ...:-D:eek:
@Spark slodkie zdjecie

Ja kiedyś lubiałam disco polo ale jak 9 lat temu teściu y nas był na 4 miesiące i puszczał na zmiane z kiepskimi tak od tej pory mam dosc i jednego i drugiego [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry