reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzień dobry Świątecznie :-)

Wklejam wykres, moze któraś jak bedzie miała chwile zajrzy i wesprze rada :-)
Moj 13 dc, a temp niziutko - tak to jeszcze nie było :-) czyżby owu sie zbliżała, albo jest juz :-) trudno powiedzieć co było przez te 3 dni bez mierzenia .....
 

Załączniki

  • IMG_3825.PNG
    IMG_3825.PNG
    58,7 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Dzień dobry Świątecznie :-)

Wklejam wykres, moze któraś jak bedzie miała chwile zajrzy i wesprze rada :-)
Moj 13 dc, a temp niziutko - tak to jeszcze nie było :-) czyżby owu sie zbliżała, albo jest juz :-) trudno powiedzieć co było przez te 3 dni bez mierzenia .....

Jeszcze owu nie było raczej:)

Wesołych i spokojnych świat moje kochane!!!
Aby u kazdej w brzuszku zalegl sie mały kurczaczek[emoji214]

Lanvin, odkopałam w starych postach ten wykres dla ciebie i jeszcze sobie poczytałam co sie tam działo, ufff jakie to emocje byly[emoji33][emoji2]
Proszę:
1492317730-aaaaaa.jpeg


Ja zaczęłam ta tempke dla treningu wtedy mierzyc w połowie cyklu i wyglada ze akurat w owu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie też @ brak, objawów brak jakichkolwiek, czekam. Już okołoświąteczne pytanie, czy myślimy nad rodzeństwem zaliczone :/ dobrze, że P szybko wypalił, że lepiej tego tematu nie poruszać. Odliczanie czas zacząć...
 
Witam się w ten Wielkanocny poranek:happy:
Wpadłam żeby złożyć Wam życzonka:
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz spełnienia marzeń, a w szczególności tego jednego, jedynego dzięki któremu tutaj jesteśmy:happy:
Wierzę, że ono się spełni każdej z nas i w przyszłe święta będziemy tulić w ramionach nasze malusie bąbelki!!!
A tak wogóle to my święta u teściów spędzamy, a ja z tych co twierdzę że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej więc już mi się tęskni za domem:oops::-p
Miłej niedzieli Wam życzę:happy2:
 
Dzień dobry Świątecznie :-)

Wklejam wykres, moze któraś jak bedzie miała chwile zajrzy i wesprze rada :-)
Moj 13 dc, a temp niziutko - tak to jeszcze nie było :-) czyżby owu sie zbliżała, albo jest juz :-) trudno powiedzieć co było przez te 3 dni bez mierzenia .....

Jedno jest pewno - owu jeszcze nie było, a temp moze rzeczywiście spadać przed sama owu. Takze działajcie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli chodzi o temp, to dzisiaj jest taka jak wczoraj, choć ovufriend mi jej nie liczy, bo dzisiaj mierzyłam o 5 40, czy jakbym mierzyła o 6 30 normalnie, to byłaby wyższa?? Dzisiaj 7dpo.

1492331732-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry