reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ktora testuje na dniach? Nie widzialam ostatnio tabelki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mam podobnie termin jak ty.. jak owu była faktycznie wcześniej to @ powinna być w piątek a jeżeli nie to w niedziele.. zrobiłam wczoraj test i biel razi po oczach także grudniowa mama nie będę.. dodatkowo wyszedł mi moj okresowy pryszcz, a dzisiaj wstałam i pobolewa mnie brzuch.. za oknem deszcz i 5 stopni.. chyba dopadło mnie przygnębienie [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobitki, u mnie dzisiaj też paskudnie, zimno, wieje. Ale mam dzień wolny, więc samopoczucie ok. Z ciekawości dzisiaj też zrobiłam tescior ale oczywiście całkiem bez sensu hehe. Dobrze, że więcej ich nie mam to nie będę marnować . Basiu na złe dni mój syn mówi, że trzeba zjeść kostkę gorzkiej czekolady .
 
Hej kobitki, u mnie dzisiaj też paskudnie, zimno, wieje. Ale mam dzień wolny, więc samopoczucie ok. Z ciekawości dzisiaj też zrobiłam tescior ale oczywiście całkiem bez sensu hehe. Dobrze, że więcej ich nie mam to nie będę marnować . Basiu na złe dni mój syn mówi, że trzeba zjeść kostkę gorzkiej czekolady .

A wiesz kochana, że dziś moj syn wstał tak jak ja, usiadł mi na kolanach i powiedział " jesteś moją dużą czekoladka" hihi [emoji3]
I tez ostatnio wspominał, że chce brata i siostrę [emoji45]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam podobnie termin jak ty.. jak owu była faktycznie wcześniej to @ powinna być w piątek a jeżeli nie to w niedziele.. zrobiłam wczoraj test i biel razi po oczach także grudniowa mama nie będę.. dodatkowo wyszedł mi moj okresowy pryszcz, a dzisiaj wstałam i pobolewa mnie brzuch.. za oknem deszcz i 5 stopni.. chyba dopadło mnie przygnębienie [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień dobry w grupie smutasów. Dołączam i ja.
Hej kobitki, u mnie dzisiaj też paskudnie, zimno, wieje. Ale mam dzień wolny, więc samopoczucie ok. Z ciekawości dzisiaj też zrobiłam tescior ale oczywiście całkiem bez sensu hehe. Dobrze, że więcej ich nie mam to nie będę marnować . Basiu na złe dni mój syn mówi, że trzeba zjeść kostkę gorzkiej czekolady .
Oj mi to chyba tir słodkości by humoru nie poprawił.
U mnie leje i w ogóle humor mam na -10... kuzynka urodziła i tylko narzeka, że nie chce karmić bo piersi ją bolą i nie może się wyspać......
Wracam w krzaki
 
To ja też się witam z wisielczym humorem [emoji853] za oknem masakra, wykres fatalny, bo temperatura spada, więc nic z tego [emoji853] nawet go nie wklejam, bo żal patrzeć [emoji853] plus donga - wydłużył fazę lutealną. Dziś 13dpo. Ale co z tego [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry