reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Może betę zrób zamiast się stresować, że test jest blady? Będziesz wiedziała jak wygląda sytuacja [emoji8]

qdkkj44j6bi2vbec.png
Jestem w de i Nie mam możliwości robić bety
 
Ale tez może być tak ze za miesiąc się wchłonie i np zajde w ciąze wiec już bedzie wszytsko ok. Wszytsko zależy czy sam się wchłonie czy nie , tak go zrozumiałam
Kciuki, żeby wszystko grało i szybko się udało [emoji8] (jaki rym[emoji12]).

@Windy91 jak sytuacja? Obczajam tabelkę i widzę, że już 3 dni spóźnienia!

@gabrika, czekamy na wieści, trzymaj się kochana, dużo siły [emoji8] i pamiętaj, że możesz nam pisać o wszystkim, myślę że wszystkie chętnie Cię wysłuchamy, bo od tego tu jesteśmy [emoji8] nie wiem co czujesz, ale jestem z Tobą myślami...

PS. Czy któraś chce odnotować jakieś zmiany w tabeli?


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Kciuki, żeby wszystko grało i szybko się udało [emoji8] (jaki rym[emoji12]).

@Windy91 jak sytuacja? Obczajam tabelkę i widzę, że już 3 dni spóźnienia!

@gabrika, czekamy na wieści, trzymaj się kochana, dużo siły [emoji8] i pamiętaj, że możesz nam pisać o wszystkim, myślę że wszystkie chętnie Cię wysłuchamy, bo od tego tu jesteśmy [emoji8] nie wiem co czujesz, ale jestem z Tobą myślami...

PS. Czy któraś chce odnotować jakieś zmiany w tabeli?


qdkkj44j6bi2vbec.png
A kochana co tam się dzieje z Twoja owulacja? Robisz testy owulacyjne dodatkowo czy sam wykres? Ja mam nadzieję że to wcale nic złego nie znaczy a może implantacja?
Ja narazie się do tabelki nie wpisuje. Po okresie ani widu ani słychu narazie a czy dalej tym bardziej myślę żeby ze staraniami poczekać min do czerwca. Teraz te przeciwciała mi po głowie chodzą.
W ogóle powiem wam że powrót do bliskości po poronieniu jest bardzo trudny dla mnie. Mąż nie ma z tym problemu mi jednak jest ciężko strasznie. Niby są przytulanki ale ja nie czuje takiej satysfakcji jak poprzednio a nawet trochę jest mi smutno jakoś. Dziwnie tak...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buu, o nieee... Czyli musicie się wstrzymać?? Z tego, co pamiętam @Emzilka miała torbiel i zaszła w ciąże jak jeszcze ją miała i wszystko jest dobrze :)

qdkkj44j6bi2vbec.png

Tak, ja miałam torbiel i wszystko jak do tej pory jest spoko.. po pierwszej wywołanej miesiączce zaszłam w ciążę, bo torbiel się zmniejszyła, ale jednak była, i dostałam zielone światło od gina :) A teraz mam już 18+4 tydzień ciąży :)

EDIT. z tym, że ja miałam torbiel pęcherzykowatą <czy jakoś tak>, która powstała z niepękniętego pęcherzyka, a nie wiem jak powstaje torbiel krwotoczna :(
 
@Lavin ja myśle ze owu wczoraj lub dziś , albo może jej nie było. zależy jakie temp będą w przyszłych dniach.
Także działajcie :)
 
@Lanvin Dziekuje bardzo !!!!:):)
@Emzilka to tak jak u mnie , powiedział że nadzieja jest pod warunkiem ze albo sie torbielek zmniejszy albo zniknie i bedzie mozliwosc zajscia w ciąze. Z tego co mi tłumaczył gin to powstaje w taki sposób ze powstaje na etapie tworzenia pęcherzyka Graafa i ciałka żółtego. Obie są bardzo mocno unaczynione. Naczynka są bardzo kruche i pekaja i te ciałka wypełniają się krwią i wnikają w te pecherzyki i sobie rośnie taka kula :szok:
 
Najgorsze ze ten torbiel krwotoczna daje mylne objawy takie jak zatrzymanie miesiączki, nudności, zawroty głowy, wymioty, bóle piersi i napuchnięte sutki jak ich ból, dyskomfort w podbrzuszu a mimo to bedzie jedna kreseczka i beta ujemna jak w moim przypadku :hmm:
 
reklama
A kochana co tam się dzieje z Twoja owulacja? Robisz testy owulacyjne dodatkowo czy sam wykres? Ja mam nadzieję że to wcale nic złego nie znaczy a może implantacja?
Ja narazie się do tabelki nie wpisuje. Po okresie ani widu ani słychu narazie a czy dalej tym bardziej myślę żeby ze staraniami poczekać min do czerwca. Teraz te przeciwciała mi po głowie chodzą.
W ogóle powiem wam że powrót do bliskości po poronieniu jest bardzo trudny dla mnie. Mąż nie ma z tym problemu mi jednak jest ciężko strasznie. Niby są przytulanki ale ja nie czuje takiej satysfakcji jak poprzednio a nawet trochę jest mi smutno jakoś. Dziwnie tak...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie kochana, jakoś nie po drodze mi do Rossmanna. Teraz będę parę dni u rodziców, bo mój wyjeżdża na 3 dni do Warszawy na konferencję z pracy, a że ja sama w domu nie śpię...w każdym razie rodzice mieszkają koło galerii, to wskocze do Rossmanna i kupię, któraś mówiła że podobno są testy za 15 zł w promo? Mierze temp póki co i czekam na ból jajników. Teraz czuję lewy jajnik, od pół godziny boli, może to jakimś cudem dziś? Zobaczymy... Wczoraj były przytulanki, dzisiaj też chcę zanim mój wyjedzie i potem dopiero w piątek. No zobaczymy. Niby nie chce tego grudnia, ale z drugiej strony...pewnie i tak się nie uda, albo się nie wstrzelimy :(

A co do Ciebie... Domyślam się, że to może być trudne. Faceci mam czasem wrażenie myślą, że seks jest lekiem na całe zło. Mój też jak mam gorsze dni myśli, że seks poprawi mi humor, a ja się nie potrafię skupić wtedy. Wszystko przyjdzie z czasem, musisz uporać się że stratą i nie dopuszczać do siebie myśli, że miałaś na to jakiś wpływ, bo nie miałaś. Widzę, że bardzo byś chciała poczuć się lepiej, ale jednak wracasz do tego i szukasz przyczyny. Mogę się tylko domyślać jak się czujesz, ale tak jak Paraplu i DorciaMamaOlka pisały, w końcu przychodzi czas, że odpuscisz i będzie lepiej :*


Tak, ja miałam torbiel i wszystko jak do tej pory jest spoko.. po pierwszej wywołanej miesiączce zaszłam w ciążę, bo torbiel się zmniejszyła, ale jednak była, i dostałam zielone światło od gina :) A teraz mam już 18+4 tydzień ciąży :)

EDIT. z tym, że ja miałam torbiel pęcherzykowatą <czy jakoś tak>, która powstała z niepękniętego pęcherzyka, a nie wiem jak powstaje torbiel krwotoczna :(
O widzisz...nawet nie wiedziałam, że to są różne torbiele...


Ja myślę że 17 jest szczyt owu i ty 2dni po jest szansa idzie w górę
Kochana, owu nie było.


@Lavin ja myśle ze owu wczoraj lub dziś , albo może jej nie było. zależy jakie temp będą w przyszłych dniach.
Także działajcie :)
Ehhh, u mnie pewnie jeszcze jajniki się będą że dwa tygodnie zastanawiać czy wypuścić jajka, czy też nie :/ no ale działamy



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry