reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tylko że poronienie nie było przyczyną konfliktu bo nie było przeciwciał tylko boję się że wraz z poronieniem te przeciwciała mogły ale nie musiały się wytworzyć. Wszystko zależy jaka grupę miało dziecko i czy krew się zmieszala z moją (choć przy naturalnym poronieniu niekoniecznie musiała). Ale i tak do tej środy to ja będę miała bałagan w głowie. A potem czekanie na wyniki o ile zleci w ogóle ich zrobienie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedz mi kiedy wiadomo że jest ten konflikt grupy krwi? Jak mam - a partner +??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To nie mam pojęcia co tu zrobić...

A ja mam pytanie może któraś z was miała taki problem. Mam grupę krwi 0- mój mąż ma B+ po poronieniu nie została mi podana żadna szczepionka z immonoglobulina (?) Dopiero teraz tak czytam że powinni podać do około 72h po pojawieniu się krwawienia. Przeciwciała miałam badane w piątek było ok nie stwierdzono przeciwciał. W niedziele zaczęło się krwawienie a w środę poronilam. Jaka jest szansa że te przeciwciała się wytworzyly? I jak to w przyszłości będzie wyglądało? Bo już się boję strasznie. W środę idę do lekarza rodzinnego żeby mi zrobił badanie na te przeciwciała ale do środy to ja już będę panikowac... strasznie się boję bo się naczytałam [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem to przy 2 jest konflikt i podają szczepionkę
 
Ale jeśli @M2b Miała "chwilę" wcześniej badane przeciwciala to to raczej niemożliwe... jeśli "nagle" zaczęły by się wytwarzać to początkowo są na tyle słabe, że nie są w stanie zaszkodzić... a to była kwestia kilku dni!
Kochana wlansie miałam badane przeciwciała w dwa dni przed plamieniem a dzieciątko już było martwe w tym czasie od tygodnia [emoji22] to wiem że to nie była przyczyna. Tylko mam nadzieję że przy krwawieniu przy poronieniu nie doszło do zamieszania krwi jeśli dzieciątko miało inna grupę. Strasznie się boję bo takie są okropne powikłania potem...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wlansie miałam badane przeciwciała w dwa dni przed płomieniem a dzieciątko już było martwe w tym czasie od tygodnia [emoji22] to wiem że to nie była przyczyna. Tylko mam nadzieję że przy krwawieniu przy poronieniu nie doszło do zamieszania krwi jeśli dzieciątko miało inna grupę. Strasznie się boję bo takie są okropne powikłania potem...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Zbadaj teraz i zobaczysz... w razie czego przy kolejnej ciąży będą mogli od razu działać :)

@mfifi04 przeciwciała bada się na początku ciąży, tzn. W 1 trymestrze :)
 
Matko mam tylko nadzieję że przeciwciała się nie wytworzyly [emoji22] bo jak tak to ja nie wiem czy bym chciała zdrowiem dziecka ryzykować następna ciążę [emoji22] [emoji22] [emoji22] [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zakladaj od razu czarnych scenariuszy :) wystarczy isc na pobranie krwi, tam Cie zbadaja ewentualnie lek podadza i tyle :) wszystko jest do opanowania i nie przekresla niczego :)
Nie mysl juz tak negatywnie, bo zadreczysz tylko siebie i nie daj Boze, krzywde sobie tym wyrzadzisz... Nie ma co byc zlej mysli, bo myslac w ten sposob nie nastrajasz ani siebie ani swojego zycia do pozytywow.
Wiem, ze strata Malenstwa jest okrutnie bolesna, ale przychodzi moment w zyciu, ze trzeba sie z tym w pewien sposob pogodzic i przejsc do funkcjonowania codziennego, bo to mozna zeswirowac.. I od nadmiaru zlych mysli i od wiedzy w necie, ktora niejednokrotnie jest mylna... Najlepiej, jak chcesz poczytac cos w internecie, to nie po forach a po jakis publikachach medycznych...
Nos do gory cyce do przodu i bedzie wszystko dobrze :)
 
Dziękuję Wam raz jeszcze!

Idę jutro rano do szpitala aby otrzymać ostateczny wyrok: farmakologocznie, czy zabieg...

Mam być na czczo, czy mogą chcieć mi od razu robić zabieg???

Modlę się aby jak najłagodniej to przejść... panicznie się boje... [emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy z tobą kruszynko,farmakologicznie a później zabieg,tule mocno
 
reklama
Powiedz mi kiedy wiadomo że jest ten konflikt grupy krwi? Jak mam - a partner +??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak macie inną grupę krwi (i nie tylko wtedy, ale zawsze) bada się czy organizm wytwarza przeciwciala (jeśli tak, tzn. Że odbiera dziecko jako wroga i chce je usunąć, wtedy trzeba działać). Nawet jeśli macie inną gr krwi wcale nie musi być konfliktu :)
 
Do góry