reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

jesli okaze sie ze w tym cyklu sie nie udalo to sie wybiore ;) Dzieki za sugestie;) Jak mowilam , jestem zielona w temacie wiec wielu rzeczy nie wiem , co powinnam a czego nie;) Z gory przepraszam tez za glupie pytania w przyszlosci;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma głupich pytań. Pytał o co tylko chcesz odpowiemy na wszystkie w miarę możliwości :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nikt nie powiedział że muszą być objawy przepowiadajace owulacje kochana ja mialam tak jak Ty nigdy nic nie czułam a moje @ byly zawsze bezbolesne i trwały 4 dni max dopiero po porodzie mlodej mogę powiedzieć ze odczuwam jakies tam dolegliwosci ktore maja pewnie.jakis zwiazek z owu poniewaz przewaznie maja miejsce w środku cyklu...

A ty poki co sie takimi sprawami nie stresuj tym bardziej ze to twoj 1cs na pewno bedzie wszystko dobrze ... nie ma potrzeby byś juz teraz zaprzatala sobie glowe takimi sprawami martwić sie bedzie.... tfiu tfiu po np 10cs czego oczywiscie na pewno nie doczekasz wiec spokojnie :-):laugh2:

Masz racje;) Z drugiej strony jestem mloda wiec nie powinno mi sie az tak bardzo spieszyc;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
jesli okaze sie ze w tym cyklu sie nie udalo to sie wybiore ;) Dzieki za sugestie;) Jak mowilam , jestem zielona w temacie wiec wielu rzeczy nie wiem , co powinnam a czego nie;) Z gory przepraszam tez za glupie pytania w przyszlosci;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Każda z nas je czasami zadaje ;)
A ja jestem w tym prawdziwą mistrzynią, więc looozik :D
 
Martwi mnie to ze nie mam zadnych objawow owulacji.dziewczyny czesto pisza o kluciu w jajnikach,bolu w podbrzuszu, u mnie nic. Miesiaczki tez malo uciazliwe,praktycznie bezbolesne. nie wiem jak to sie ma do zachodzenia w ciaze i czy w ogole w jakikolwiek sposob na to wplywa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Badania hormonów możesz zrobić sobie wcześniej.
Nie chcę straszyć, ale ja zawsze cykle bez bóli zawsze 24-26 dniowe. I jak się okazało, faza lutealna 8 dni. Prawie żaden progesteron i w sumie to nie wiadomo czy wogóle owu miewałam.

Także lepiej sprawdzić niż tracić czas. Idź może w pt zbadaj progesteron na początek, będziesz wiedziała czy owu była.[emoji106]
Większość dolegliwości łatwo rozwiązać ziołami, lekami, także bez obaw.[emoji1]
 
Nie ma głupich pytań. Pytał o co tylko chcesz odpowiemy na wszystkie w miarę możliwości :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana,przepraszam ale muszę to napisać. Podziwiam Cię za Twój optymizm i siłę. Nie wiem skąd to masz, ale proszę daj trochę ;) pozdrawiam serdecznie i powodzenia. Myślę, że Twój aniołek już tam na górze dał cynk, że następny ma się szykować i schodzić tu do Ciebie !!! :)
 
Badania hormonów możesz zrobić sobie wcześniej.
Nie chcę straszyć, ale ja zawsze cykle bez bóli zawsze 24-26 dniowe. I jak się okazało, faza lutealna 8 dni. Prawie żaden progesteron i w sumie to nie wiadomo czy wogóle owu miewałam.

Także lepiej sprawdzić niż tracić czas. Idź może w pt zbadaj progesteron na początek, będziesz wiedziała czy owu była.[emoji106]
Większość dolegliwości łatwo rozwiązać ziołami, lekami, także bez obaw.[emoji1]
A czy badanie progesteronu można wykonać jeśli prawie jestem pewna że owu nie było?
 
Badania hormonów możesz zrobić sobie wcześniej.
Nie chcę straszyć, ale ja zawsze cykle bez bóli zawsze 24-26 dniowe. I jak się okazało, faza lutealna 8 dni. Prawie żaden progesteron i w sumie to nie wiadomo czy wogóle owu miewałam.

Także lepiej sprawdzić niż tracić czas. Idź może w pt zbadaj progesteron na początek, będziesz wiedziała czy owu była.[emoji106]
Większość dolegliwości łatwo rozwiązać ziołami, lekami, także bez obaw.[emoji1]

Jesli teraz sie nie udalo to od razu pojde do lekarza i wszystko posprawdzam. Dlugo "leczylas " brak owulacji?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli teraz sie nie udalo to od razu pojde do lekarza i wszystko posprawdzam. Dlugo "leczylas " brak owulacji?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W sierpniu zaczęłam suplementować witaminę b6 ~200 mg. Dużo nie dało. Po następnym cyklu, czyli koniec września - cały październik robiłam post dr Dąbrowskiej. Od listopada mam potwierdzone owu i faza lutealna wydłużyła się do 10 dni, przełom, ale już tak chciałam szybko dziecko, że nie zdecydowałam się na kolejny post (który pewnie by pomógł), tylko poszłam zrezygnowana do lekarza po duphaston (sztuczny progesteron). Kolejny cykl był bezowulacyjny, sama zablokowałam owu bo dzień przed prosto z nart wsiadłam do samochodu i prowadziłam pół nocy do domu na święta. I wykres był płaski. Kolejny cykl w styczniu z owulacją i po raz 1 progesteronem. Plamienia od 8 albo 10 dnia po owu (nie pamiętam dokładnie) ale faza trwała już 14 dni. I ten cykl mam jakieś zawirowania, które mam nadzieję zwiastują wczesną ciążę[emoji106] [emoji1]
 
reklama
Do góry