reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mam nadzieje ze nie bede musiala wchodzic w szczegoly i ze juz sie udalo;) Nie wiem czy to ma jakis wplyw ale od 5 lat mam regularne miesiaczki, ani razu sie nie spoznila, jestem ogolnie zdrowa , wiec mysle ze tam tez wszystko dziala jak powinno;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmmm kochana powiem tak pare lat temu gdy staralam sie o swoje pierwsze dziecko @ mialam jak w zegarku co 31dni bylam zdrowiusienka tak jak i moj mąż a starania zajely nam 34 cykle ,nie mozliwe? A jednak :-) oczywiście tobie osobiście życzę by ten 1 cykl okazal się tym szczęśliwym &&&&&
 
reklama
Powodzenia w bałamuceniu ;) ja Donga biorę do dnia owu ale ja mam monitoring i wiem kiedy ona jest. Taka ciekawostka, odkąd biorę Donga mam plamienie okołoowulacyjne.



Zastanów się nad Dongiem :) ja co prawda nie miewałam tak długich cykli (31-36) ale mi uregulował. Od dwóch cykli mam owu w 13dc :)

@mfifi04 ciesze się, że się pozbierałaś kochana :* bardzo trzymam za Ciebie kciuki [emoji173] wierzę, że będzie dobrze i szybko Wasz aniołek do Was wróci!

@auslanderka to by dopiero było! Czekam z niecierpliwością na wynik bety i bardzo mocno trzymam kciuki!
Mój aniołek będzie teraz czuwał[emoji72] pilnuje aby wszystko było dobrze :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmmm kochana powiem tak pare lat temu gdy staralam sie o swoje pierwsze dziecko @ mialam jak w zegarku co 31dni bylam zdrowiusienka tak jak i moj mąż a starania zajely nam 34 cykle ,nie mozliwe? A jednak :-) oczywiście tobie osobiście życzę by ten 1 cykl okazal się tym szczęśliwym &&&&&

Martwi mnie to ze nie mam zadnych objawow owulacji.dziewczyny czesto pisza o kluciu w jajnikach,bolu w podbrzuszu, u mnie nic. Miesiaczki tez malo uciazliwe,praktycznie bezbolesne. nie wiem jak to sie ma do zachodzenia w ciaze i czy w ogole w jakikolwiek sposob na to wplywa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martwi mnie to ze nie mam zadnych objawow owulacji.dziewczyny czesto pisza o kluciu w jajnikach,bolu w podbrzuszu, u mnie nic. Miesiaczki tez malo uciazliwe,praktycznie bezbolesne. nie wiem jak to sie ma do zachodzenia w ciaze i czy w ogole w jakikolwiek sposob na to wplywa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A masz jakiegoś swojego ginekologa zaufanego?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martwi mnie to ze nie mam zadnych objawow owulacji.dziewczyny czesto pisza o kluciu w jajnikach,bolu w podbrzuszu, u mnie nic. Miesiaczki tez malo uciazliwe,praktycznie bezbolesne nie wiem jak to sie ma do zachodzenia w ciaze i czy w ogole w jakikolwiek sposob na to wplywa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Nikt nie powiedział że muszą być objawy przepowiadajace owulacje kochana ja mialam tak jak Ty nigdy nic nie czułam a moje @ byly zawsze bezbolesne i trwały 4 dni max dopiero po porodzie mlodej mogę powiedzieć ze odczuwam jakies tam dolegliwosci ktore maja pewnie.jakis zwiazek z owu poniewaz przewaznie maja miejsce w środku cyklu...

A ty poki co sie takimi sprawami nie stresuj tym bardziej ze to twoj 1cs na pewno bedzie wszystko dobrze ... nie ma potrzeby byś juz teraz zaprzatala sobie glowe takimi sprawami martwić sie bedzie.... tfiu tfiu po np 10cs czego oczywiscie na pewno nie doczekasz wiec spokojnie :-):laugh2:
 
reklama
Warto się wybrać przed ciąża :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

jesli okaze sie ze w tym cyklu sie nie udalo to sie wybiore ;) Dzieki za sugestie;) Jak mowilam , jestem zielona w temacie wiec wielu rzeczy nie wiem , co powinnam a czego nie;) Z gory przepraszam tez za glupie pytania w przyszlosci;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry