reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam nowe starczki [emoji8]obyscie krotko nimi byly [emoji1377]

Ja chyba juz nie licze na 6 w totka [emoji23] Dwa razy wygrac w loterii to raczej malo prawdopodobne [emoji848] mam zlotego chlopa. Wczoraj caly dzien prowadzil auto (12godzin) bo sie bal, ze nie poradze sobie ze szklanka na drodze (nowe auto z napedem na tyl i nie mam w tym doswiadczenia). A dzisiaj rano wstal, zrobil mi sniadanko, podrapkal po plecach, poprzytulal mowac, ze kocha i teraz zrobil mi kawke. A ja ciagle w lozku [emoji7][emoji173]️

Aaa no i wczoraj odebralismy pierscionek [emoji173]️ ogladalam jeszcze inne czekajac az moj przyniesie sprzedawczyni, a noz widelec inny mnie zauroczy i zmienie zdanie [emoji23] byly ladne, nie powiem, i takie kosztujace kilka razy wiecej od mojego ale jak kobitka przyniosla moj to az mi sie oczy zaswiecily i usmiech od ucha do ucha [emoji7] takze jestem juz pewna, ze to TEN, najpiekniejszy i jedyny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mietowajagodka
@bertha
@Lanvin
Przykro mi, trzymajcie się tam mocno
@Emzilka wiem, że masz trudny okres teraz, ale będzie dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki, bo jesteś dla mnie nadzieją, że po poronieniu szybko się uda.
Buziaki dla wszystkich

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana dziekuje Ci bardzo mocno. Pewnie, ze sie da... Nie mozna tylko sluchac otoczenia i osob ze starym przeswiadczeniem.. Kiedys przeciez kobiety nie wiedzialy ze sa w ciazy, myslaly ze okres sie spoznia a tak naprawde ronily i zaraz znowu w ciaze zachodzily.
Trzymam mocno kciuki, na pewno wszystko pojdzie po Twojej mysli :)
 
Witam nowe starczki [emoji8]obyscie krotko nimi byly [emoji1377]

Ja chyba juz nie licze na 6 w totka [emoji23] Dwa razy wygrac w loterii to raczej malo prawdopodobne [emoji848] mam zlotego chlopa. Wczoraj caly dzien prowadzil auto (12godzin) bo sie bal, ze nie poradze sobie ze szklanka na drodze (nowe auto z napedem na tyl i nie mam w tym doswiadczenia). A dzisiaj rano wstal, zrobil mi sniadanko, podrapkal po plecach, poprzytulal mowac, ze kocha i teraz zrobil mi kawke. A ja ciagle w lozku [emoji7][emoji173]️

Aaa no i wczoraj odebralismy pierscionek [emoji173]️ ogladalam jeszcze inne czekajac az moj przyniesie sprzedawczyni, a noz widelec inny mnie zauroczy i zmienie zdanie [emoji23] byly ladne, nie powiem, i takie kosztujace kilka razy wiecej od mojego ale jak kobitka przyniosla moj to az mi sie oczy zaswiecily i usmiech od ucha do ucha [emoji7] takze jestem juz pewna, ze to TEN, najpiekniejszy i jedyny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajny facet :) mój to mnie od rana gania tu idziemy tam robimy. Nie da usiąść i polezec :-D
 
No właśnie nie do końca, test tylko mówi, że są prawdopodobnie będzie owu. Ale pewności czy pęknie pęcherzyk nie daje, a dopiero wtedy jest szansa na ciąże. Miarodajne jest mierzenie temperatury. U mnie zaskoczyło jak połączyłam wszystko testy owu, temp, badanie szyjki i śluzu. Używałam ovufriend. I tam pięknie wszystko wyszło, kiedy była faktyczna owu ( potwierdzona przez usg). Miedzy tym co sama wyliczyłam a stanem faktycznym było różnicy trzy dni [emoji5]
Także do dzieła i pilnuje sprawy na wszystkim frontach [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


w57v9jcg5391negk.png
Pomiary temperatury są nie do ogarnięcia dla mnie bo chodzę spać o różnych porach i o różnych sie budzę, przy dziecku czy pracy na zmiany nie ma to sensu. Szyjki nie gadam bo jakoś nie widzę tego żeby tam paluchami grzebać i świadomie bakterie wprowadzać. Obserwacja śluzu jak najbardziej już tak ale ja tak jak pisałam ciężko u mnie mówić o staraniach bo ja zaszlam na pstryk. Może właśnie dlatego że tak na luzie podchodzilismy do tego. Moj brat tez jeden cykl ijuż mieli ciąże. Przytulanki zaczynałam od 8 dnia cyklu i co dwa dni. Było tego ze 4razy a dwa tyg później już testy pozytywne w 25dc.
 
Dziewczyny będąc u gina powiedziala ze z lewego jajnika będzie owulka a mnie zaczyna prawy kluc możliwe żeby cos było z prawego jak nic tam na prawym nie bylo
 
reklama
Witajcie staraczki :-) Niedlugo dolacze do waszego grona. Mam 30 lat i coreczke 2 latka. Chcemy zaczac z mezem starania o drugie dziecko i chcialabym sie was poradzic w tej kwestii. Na 27 stycznia mam zaplanowana tomografie glowy. Owu powinna byc kilka dni wczesniej. Ewentualne zagniezdzenie powinno byc juz po tomografii. No i tak dumam juz od 3 miesiecy czy starac sie juz w tym miesiacu czy odpuscic i poczekac na nastepny cykl. Jak myslicie?
 
Do góry