reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lux, no właśnie już musiałam wziąć, chociaż unikam jak ognia zazwyczaj. Poza tym trafił mi się chyba jeden z okresów-skurczybykow, na który działa tylko konska dawka ibuprofenu... [emoji17] chyba odziedziczylam to po matuli, chociaż ona to nawet potrafiła mdleć... [emoji15]
Spark, trzymam kciuki i dawaj znać! [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
reklama
Buldog francuski [emoji7] [emoji7] obsesje mam na ich punkcie [emoji1]

A ja się melduję z @, przylazła z rana... Nowe dane do tabelki następna @ 21.12, 4cs. Oby był prezent pod choinkę [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
To masz fajnie, bo ja myślałam, że @ się rozkręci a tu nic. Jeszcze wczoraj męża wykorzystałam bo prawie tydzień był bez przytulanek i jakąś dziwną chcicę miałam:D A ostatnio przytulanki były w 25dc a wg apki to były płodne... Więc nie wiem czy mam @ czy co. Mi to wygląda na beżowy śluz.WTF??:oo:
 
Lux, no właśnie już musiałam wziąć, chociaż unikam jak ognia zazwyczaj. Poza tym trafił mi się chyba jeden z okresów-skurczybykow, na który działa tylko konska dawka ibuprofenu... [emoji17] chyba odziedziczylam to po matuli, chociaż ona to nawet potrafiła mdleć... [emoji15]
Spark, trzymam kciuki i dawaj znać! [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
ja mialam rozne @ i az boje sie tej po @, ze bedzie mega bolesna i bede sie zwijac, juz zapomnialam jak to jest
 
reklama
Do góry