reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nie przejmuje się ... wiem, że mi z Wami dobrze i to najważniejsze tylko na chwilę to mnie zastanowiło czy jest sens oceniać w ten sposób wpisy innych ale to już subiektywna kwestia.

Spark właśnie nic nie czułam w tym cyklu a prawie zawsze czuje i to mnie martwi [emoji17]
Windy przy "pierwszej owulce" było raz (jelitowka w domu) :/ a teraz tylko wczoraj bo dziś M nie ma. I to dlatego, że zobaczyłam ten ciemny test, wiec tak na wszelki wypadek ... zglupialam serio [emoji15]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nawet nie wiem o co chodzi z tym ocenianiem.... Jak udzielalam się aktywnie na forum to takich rewelacji nie było. Może faktycznie ktoś przez przypadek kliknął.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Nie przejmuje się ... wiem, że mi z Wami dobrze i to najważniejsze tylko na chwilę to mnie zastanowiło czy jest sens oceniać w ten sposób wpisy innych ale to już subiektywna kwestia.

Spark właśnie nic nie czułam w tym cyklu a prawie zawsze czuje i to mnie martwi [emoji17]
Windy przy "pierwszej owulce" było raz (jelitowka w domu) :/ a teraz tylko wczoraj bo dziś M nie ma. I to dlatego, że zobaczyłam ten ciemny test, wiec tak na wszelki wypadek ... zglupialam serio [emoji15]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Grunt ze seksy bbyły, żołnierze dadzą radę [emoji1] u nas też padaka, 3 razy tylko, w tym 1 w 6dc... Potem nie było mnie w domu i potem tylko 14 i 15... A jak chciałam, ze tak powiem dobić, to u nas zapalenie krtani i gorączka, masakra... A teraz okres 2 dzień się spóźnia, niewiele ale jednak. :-D
Nie wiem właśnie czy w sobotę jak pójdę na zumbe to nie zaszkodzi gdyby był fasolek :)
Nic nie zaszkodzi, będzie się jeszcze cieszyć ze Mama aktywna i macica buja [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Grunt ze seksy bbyły, żołnierze dadzą radę [emoji1] u nas też padaka, 3 razy tylko, w tym 1 w 6dc... Potem nie było mnie w domu i potem tylko 14 i 15... A jak chciałam, ze tak powiem dobić, to u nas zapalenie krtani i gorączka, masakra... A teraz okres 2 dzień się spóźnia, niewiele ale jednak. :-D

Nic nie zaszkodzi, będzie się jeszcze cieszyć ze Mama aktywna i macica buja [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
No I jak tu się organizawac jak tu albo zaraza albo nie ma jak poserduszkowac :/ ... nic, teraz troszkę optymizmu a może się jednak w tym chaosie coś wykluje [emoji12]

Padam ... dobrej nocki kobietki

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy jak 4.10 był pierwszy dc możliwe, że już by cycuchy bolały, jakby coś tam wyszło?? Bo mam tak nabrzmiale :0, chyba, że mi się zakwasy porobily po wczorajszej grze w tenisa ( musiałam odreagować stres poprzez wysiłek).
 
Dzień dobry ... :)

Mnie od rana dół brzucha do tego boli - nie jajnik - tylko cały dół :/ nie wiem o co kaman...

Miłego dnia staraczki :)

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. A u mnie temperatura spada więc @ jednak będzie... Mogła by już przyjść to do końca grudnia by coś wyszło i a nuż bym mogła rzucić szefowi L4 a tak pójdę 2stycznia do pracy i dostanę wypowiedzenie a wtedy to już całkiem starania pójdą na bok dopóki pracy nie znajdę. Ach wszystko pod górę... Miłego dnia Kochane!!
 
Do góry