reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Właśnie ja w tym cyklu coś takiego miałam, może to kłucie nie było takie bolesne, ale było, i takie migotki jakieś chyba w jazjnikach. Najczęściej z lewej strony. Niestety u mnie chyba to nadmierne wsluchiwanie się, wczuwanie w organizm, kiedyś pewnie bym tego nie zauważyła, za 3 dni ciotka przyjedzie i po zawodach...
Koleżanka też mi mówiła kiedyś ze miala taki podobny objaw jak Twój :-) I że od razu wiedziała, że to musi byc to:-) Super, że się udało,życzę zdrówka :-)

Niestety, dzisiusiowi przestalo bic serduszko, w lipcu mialam zabieg. Teraz czekam na @ i zaczynamy kolejne starania.

A te klucia to mialas kiedys? Bo jesli to cos kompletnie nowego to moze to jesdnak zagniezdzenie? :) u mnie bylo bardzo odczuwalne ale u Ciebie mozd przeciez byc delikatniejsze.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja siostra jest właśnie w 7 tc. Lekarz zrobił badania i okazało się, że ma TSH 3,93 :errr:
Ja t w ogóle w szoku jestem, że z takim TSH można zajść w ciążę. Zapisała się już do endo i czeka na wizytę. Dodam, że siostra ma 31 lat i jest to jej pierwsza ciążą, w dodatku zaszła za pierwszym razem.

Ja mimo swojego wieku jakoś nigdy się tym tematem nie interesowałam i też bym nie wiedziała, gdyby nie lekarz, który zwrócił mi uwagę, że moje wyniki sprzed paru lat były trochę za wysokie 2.97.
Podobno i z TSH ponad 4 kobietki zachodzą, tylko jest trochę ryzyko powikłań i poronień, ale to też zależy od organizmu, nie zawsze tak jest. No i ważne jest szybkie wykrycie i podjęcie leczenia.
 
Niestety, dzisiusiowi przestalo bic serduszko, w lipcu mialam zabieg. Teraz czekam na @ i zaczynamy kolejne starania.

A te klucia to mialas kiedys? Bo jesli to cos kompletnie nowego to moze to jesdnak zagniezdzenie? :) u mnie bylo bardzo odczuwalne ale u Ciebie mozd przeciez byc delikatniejsze.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia;)
 
Niestety, dzisiusiowi przestalo bic serduszko, w lipcu mialam zabieg. Teraz czekam na @ i zaczynamy kolejne starania.

A te klucia to mialas kiedys? Bo jesli to cos kompletnie nowego to moze to jesdnak zagniezdzenie? :) u mnie bylo bardzo odczuwalne ale u Ciebie mozd przeciez byc delikatniejsze.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj, przykro mi bardzo... Roztrzepana jestem i jakoś przegapiłam... Wiem jaki to ból. Przechodziłam też stratę :( Ale juz minęło 4.5 roku.

Powodzenia życzę i trzymam kciuki za kolejne starania.
 
reklama
Oj, przykro mi bardzo... Roztrzepana jestem i jakoś przegapiłam... Wiem jaki to ból. Przechodziłam też stratę :( Ale juz minęło 4.5 roku.

Powodzenia życzę i trzymam kciuki za kolejne starania.

Niczego nie przegapilas :) przyszlas chyba akurst na forum jak ja robilam sobie od niego przerwe. Nie bylo jak jakis czas tutaj.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry