reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Też kiedyś jadłam białe tylko, a teraz jak już od dłuższego jem żytnie tylko, to jak raz mi ktoś zrobił z białym kanapkę to smakowało jak papier i było obrzydliwe[emoji14]Śmieszne jak to się człowiek przestawia.

Jutro wizyta, m wzial wolne i pojedzie ze mna, staram się nie stresować, ale nie pomaga mi to że on się stresuje, choć próbuje udawać że nie.
Zmeczona jestem dzis dalej, a synek mi nie pomaga, już dziś musiałam szorowac panele, bo dosłownie wsmarowal w nie swiecowa kredke.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ola trzymam mocno kciuki &&&&&&&& jestem pewna, że będzie ok [emoji6] i zobaczysz swoją fasolkę. Masz preferencje jeśli chodzi o płeć ? Wiem, że zdrowie najważniejsze, nic ważniejszego nie ma ... ale masz już synka wiec tak pytam jak do tego podchodzisz ? :-)

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć! O, jak dużo nowych staraczek... :)

My planujemy przełożyć starania za rok więc pewnie jak tutaj wrócę już nikogo nie poznam :D i tego Wam życzę!

Boli mnie serducho każdego dnia, że nie mogę się już starać, ale po mału zaczynam się z tym oswajac.
Buziaki :*
Karolka trzymaj się ... i zaglądaj, może jednak Wam się szybciej uda [emoji6]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po ilu dniach od zabiegu dostałyście @ja dziś 4tydz małpy brak
Ja po 37 dniach

Wczoraj na wizycie gin mi powiedział, że po ciąży biochemicznej mam odpuścić sobie jeden cykl starań. Trochę mnie to zaskoczyło, bo nieraz czytałam że laski po poronieniu od razu w ciążę zachodziły, szkoda mi czasu, tak bardzo chcę być znowu w ciąży :(
Jakie macie doświadczenia? Pewnie hormony za rozchwiane, wszystko musi wrócić do normy.
Ja bym nie odpuszczała. Nawet po zabiegu nie odpuściłam. Tym bardziej po biochemie bym od razu działała.

Witajcie! moge dołaczyc?
po 4,5 roku zdecydowalismy sie z mężem na drugie dzieciątko. Rozpoczelismy starania....9 pazdziernika wspolzylismy, jak myslicie kiedy najlepiej zrobic test? 21 mam dostac @
Witaj :)
A wiesz kiedy miałaś owu?
Ja zaczynam testować od 10dpo (dni po owulacji) aż do terminu @.
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj robiłam badanie na progesteron. Lekarz właśnie dzwonił,najpierw zapytał jak się czuje,a później że wynik progesteronu jest obiecujący. Jak w poniedziałek @ nie przyjdzie to we wtorek na betę.
No super wieści ! Zaciskam kciuki i czekam na dobre info :)

A ja chyba jednak już jestem na 90% pewna,że owu była lub jest :o wrzucam zdjęcie testów .. Chyba kreska by nie jaśniała gdyby miala sie zbliżać co ?
1476815983521.jpg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476815983521.jpg
    1476815983521.jpg
    55,4 KB · Wyświetleń: 219
Do góry