reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No i dziś test za mną.
No jak widać, u mnie tendencja spadkowa.

Czy to jest na 100 % czy niekoniecznie, jak jest ciąża to lh jest pozytyw?
 

Załączniki

  • 14786865_1363339263683987_1815904639_o.jpg
    14786865_1363339263683987_1815904639_o.jpg
    155,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Witajcie
Czytałam i czytałam[emoji4]
Witam nowe staraczki
U mnie 3 dc i jiż czekam na dni płodne, owulka ma być planowo w nastěpny piątek więc w przyszłym tygodniu działamy

Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wczoraj robiłam badanie na progesteron. Lekarz właśnie dzwonił,najpierw zapytał jak się czuje,a później że wynik progesteronu jest obiecujący. Jak w poniedziałek @ nie przyjdzie to we wtorek na betę.

Ja tez mocno trzymam kciuki. Teraz byle do poniedzialku zeby @ nie przyszla a pozniej tylko dobre wiadomosci:)
 
Cześć dziewczyny ale was musiałam nadrobić. Przepraszam że ostatnio się nie udzielam ale chyba wpadłam w czarne miejsce ze staraniami...
Jak to u was jest z owu? Też tak macie ze boli was okrutnie jajnik ?nawet podczas sexu? Ja tak mam wtedy wcale nie jest przyjemnie :/

Kto z was napisał ze ból piersi może być kpo kwasie foliowym? Bo mnie non stop bolą :/
Też tak mam że jajnik mnie strasznie wtefy napierdzeiela dopóki nie pęknie pęcherzyk, po pęknięciu czuje już inny ból
Tak mi się przynajmniej wydaje
Ból jest czasem nieznośny i bywa że stosunek też jest nieprxyjemny przez to [emoji53]

Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też tak mam że jajnik mnie strasznie wtefy napierdzeiela dopóki nie pęknie pęcherzyk, po pęknięciu czuje już inny ból
Tak mi się przynajmniej wydaje
Ból jest czasem nieznośny i bywa że stosunek też jest nieprxyjemny przez to [emoji53]

Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo wręcz sex przestaje być przyjemny no i wtedy pozycje reż
Też tak mam że jajnik mnie strasznie wtefy napierdzeiela dopóki nie pęknie pęcherzyk, po pęknięciu czuje już inny ból
Tak mi się przynajmniej wydaje
Ból jest czasem nieznośny i bywa że stosunek też jest nieprxyjemny przez to [emoji53]

Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo ! niby się chce poprzytulać bo jest popęd ale i ból niesamowicie dokucza -normalnie rozrywa:oo2:
 
Cześć dziewczyny ale was musiałam nadrobić. Przepraszam że ostatnio się nie udzielam ale chyba wpadłam w czarne miejsce ze staraniami...
Jak to u was jest z owu? Też tak macie ze boli was okrutnie jajnik ?nawet podczas sexu? Ja tak mam wtedy wcale nie jest przyjemnie :/

Kto z was napisał ze ból piersi może być kpo kwasie foliowym? Bo mnie non stop bolą :/
Peka jajeczko próbować trzeba
 
reklama
Dziękuję dziewczyny juz myślałam że coś się ze mną dzieje niedobrego.
M_Ania tak jak mówisz potem ból jest inny !

Docia oby ;) w ostatnim cyklu dokładnie czułam kiedy była owu nawet ładniej wyglądałam; )
 
Do góry