reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Megan nie załamuj sie, tylko testuj dalej
Zrobie test jeszcze jutro o 12 ale skoro dzisiaj juz jest jasniejszy od tego z wczoraj wieczorem to wiesz[emoji14]jak zerknęłam na aplikacje z kalendarzykiem @ , to widze że za kazdym razem idealnie ominelismy owu :o więc jak uslyszalam od K ze musimy zrobic dzien przerwy i mam wybrac ktory to ma byc dzien to beczałam przez 2 godziny jak nienormalna że znowu ominiemy itd a ten płacz tak mojego K zmotywował że zabrał sie za bekse :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak do tej pory robiłam testy owu, to 38 dc miałam najciemniejszą kreskę. Dzień wcześniej tak mnie bolały piesi i były bardzo tkliwe, dopiero wczoraj to ustąpiło. Wtedy też zaczęły mnie boleć jajniki i do tej pory bolą bez przerwy. A 39 dc tak mnie bolały, że myślałam, że wybuchnę w środku. Dziś jest 42 dc.
 
Zobacz załącznik 778914Zobacz załącznik 778915
Dziewczyny co wy na to[emoji14]kreska chyba zaczyna byc jaśniejsza :o nie wiem czy zrobic jeszcze jeden o 20 czy jutro znowu o 12 albo wgl juz nie robic ? Kurde no ..moglam od razu isc do rossmana ale jak zwykle ja mam czas na wszystko ehh[emoji14]śluzu jeszcze mam nawet sporo i wczoraj przed przytulankami czułam mocno lewy jajnicor:p nie wiem co myśleć a nie chce chopa zajechać , boje sie odpuscic zeby nie przegapic tego dnoa..[emoji14]

Spark widze że działania idą w dobrym kierunku [emoji123] będe czekac na efekty tej diety !! :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi ginka kazała patrzeć głównie na śluz, więc dzialalismy póki śluz był dobry, więc jak masz jeszcze śluz to warto go pomeczyc jeszcze :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak do tej pory robiłam testy owu, to 38 dc miałam najciemniejszą kreskę. Dzień wcześniej tak mnie bolały piesi i były bardzo tkliwe, dopiero wczoraj to ustąpiło. Wtedy też zaczęły mnie boleć jajniki i do tej pory bolą bez przerwy. A 39 dc tak mnie bolały, że myślałam, że wybuchnę w środku. Dziś jest 42 dc.
To też dosyć długie masz te cykle.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To też dosyć długie masz te cykle.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem ciekawa czy ta owu rzeczywiście była i jak bedzie z @. Rok czy dwa temu odstawiłam tabletki to okres się nie pojawił przez 3 mc. I nie czekając na @ znowu zaczęłam brać tabsy. Teraz trochę schudłam to może cos tam się naprawiło. Nie wiem...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1476784691-anqqzo.jpeg
zrobiłam test owu.... jest ślad 2 kreski, co to oznacza?? Wy tez widzicie czy mam omamy? Mam 24dc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Motylka raczej nic nie znaczy. Jak popatrzysz na posty wstecz razem z dziewczynami robiliśmy doświadczenie. Moje testy ciemnialy im bliżej @@ a ciąży brak ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurde, to nawet nie wiedziałam, a u mnie białe pieczywo to codzienność...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Też kiedyś jadłam białe tylko, a teraz jak już od dłuższego jem żytnie tylko, to jak raz mi ktoś zrobił z białym kanapkę to smakowało jak papier i było obrzydliwe[emoji14]Śmieszne jak to się człowiek przestawia.

Jutro wizyta, m wzial wolne i pojedzie ze mna, staram się nie stresować, ale nie pomaga mi to że on się stresuje, choć próbuje udawać że nie.
Zmeczona jestem dzis dalej, a synek mi nie pomaga, już dziś musiałam szorowac panele, bo dosłownie wsmarowal w nie swiecowa kredke.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi ginka kazała patrzeć głównie na śluz, więc dzialalismy póki śluz był dobry, więc jak masz jeszcze śluz to warto go pomeczyc jeszcze :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok dzięki :) tak zrobie[emoji14]pomęcze jeszcze a do tego test dzisiaj wieczorem a potem sroda i czwartek o 12:p zobaczymy co z tego wyjdzie i czy K da sie pomęczyć :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry