reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Bry.. Jedna kreseczka, brzusio zaczyna bolec miediaczkowo, wiec dzisiaj zacznie sie nowy cykl.
Elenna niestety nie dołącze do Ciebie na lutowkach, ale moze marzec będzie moj :)

:( trzymam mocno kciuki żeby to była ostatnia @ w tym roku;)


Cóż u mnie już rozpoczęło sie małe plamienia ... :( @ się rozkręca
:( szkoda... marzec to też piękny miesiąc dla dzidziusia. Testy owu zamówiłaś. Może łatwiej Wam bd trafić w ten dzień.

Witam serdecznie dziewczyny. Chciałbym dołączyć do grona staraczek na 2017. Dziewczyny z wątku Starania po straconej ciąży już mnie znają. Pozwólcie że się przedstawię i opowiem moją historię. Na imię mam Ola 32 lata i 6 letniego synka. Mieszkam w De.W grudniu postanowiliśmy z mężem rozpocząć starania o drugiego dzidziusia. W lutym zaskoczyło ale niestety poronilam. Ciąża biochemiczna. W poprzednim cyklu padlam ofiarą strasznej pomyłki. Pomylili mi wyniki bety w laboratorium i mój lekarz zadzwonił do mnie z radosną nowina że jestem w ciąży. Euforia trwała 3 dni. 26 maja dostałam @. Wtedy wyjaśniło się że wynik bety był nie mój. Teraz jestem na etapie starań. Prawdopodobnie wczoraj była owulka ale jeszcze postaramy się dzisiaj dla pewności.

Mam nadzieję że mnie tu przyjmiecie bo bardzo brakuje mi bratnich duszyczek które rozumieją i przeżywają to co ja. Mam nadzieję również że uda nam się wszystkim zostać mamusiami w 2017.
Pozdrawiam [emoji8]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj! Oj ta historia z wynikami okropna...
Ale teraz jakby się udało to piękny prezent na dzień ojca ;)

Ja rowniez o czulosci 10 zamowilam. Ja nastepna mam 25.06. Teraz akurat mam te dni,mam nadzieje ze teraz sie uda. trzymam kciuki.

Owocnych staranek; )

U nas pogoda do niczego raz słońce raz deszcz :/ kiśniemy w domu bo bez sensu mi małą ubierać na chwilę.
 
Dziewczyny mam pytanie, bo (przyznam szczerze) nie dopytałam na wizycie u gin dzisiaj.
Miałam robione USG w poniedziałek (10dc) i była "struktura hypoecho" (czyli pecherzyk) 13,5mm i powtórzone USG dzisiaj (14dc) i gin powiedziała, że jest czysto...
i teraz pytanie myślicie, że owu juz była? zwykle miałam owu ok 18/19 dnia cyklu...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie, bo (przyznam szczerze) nie dopytałam na wizycie u gin dzisiaj.
Miałam robione USG w poniedziałek (10dc) i była "struktura hypoecho" (czyli pecherzyk) 13,5mm i powtórzone USG dzisiaj (14dc) i gin powiedziała, że jest czysto...
i teraz pytanie myślicie, że owu juz była? zwykle miałam owu ok 18/19 dnia cyklu...

Hmm.. Ja pojęcia nie mam co to moze oznaczać..
Moze temperaturę mierz sobie to sama zaobserwujesz owu (po owu jest gdy wzrośnie temperatura), i śluz sprawdzaj. Póki przezroczysty, rozciągliwy to dni płodne, jak zmieni sie na kremowy, lepki, nierozciagliwy, to juz po owu.
 
Buu... Może do jutra przejdzie... Bierzesz coś ?
Tak, nospe, neofuragine i nasiadówki z kory dębu. Jeszcze witaminę C. Jutro jeszcze kupię urosept.
Już jest trochę lepiej, ale w pracy pojechaliśmy do gościa i on zadawał mnóstwo pytań a ja po nospie ledwo żywa. Facet sobie pewnie pomyślał. Ech...ja ostatnio mam ciągle jakieś wpadki w pracy: jednemu fotel pobrudziłam drugiemu kawę narozlwewałam...a teraz sobie pomyślał: albo nienormalna albo jakaś zjarana :-/

Nie mogę ocenić czy będzie owulacja, bo testy będą niewiarygodne po furaginie i dużej ilości płynów W tamtym cyklu była w 13 dc, więc jakby jutro.
 
reklama
Hej, hej:-) :)
Siwa84 - witaj:yes: Miałaś przeżycia..:no: a tego lekarza co się pomylił.. to bym..:realmad:

A u nas mały już w łózku, a my oglądamy program sportowy;-) ;) Dziś pierwszy mecz Francja - Rumunia :-p
Brzuch mnie boli na @. W poniedziałek powinnam dostać. Staranka zaczynamy dopiero za rok, więc niech przyłazi wredota i szybko mija :laugh2:
 
Do góry