reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Super. ..I zazdroszczę. ..oby i moja urosła....
Nie pisalam wam ale Wczoraj się ucieszyłam A jak wróciłam do domu dostalam plemienia z krwia[emoji53]tak przy podcieraniu i wystraszylam się bardzo i wzięłam odrazu dupka i luteine dopochwowo i nospe i do pracy dzisiaj nie poszłam i leżę i jak narazie jest ok...jutro muszę powtórzyć bete....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki za jutrzejszą bete - musi być dobrze.

KatarzynkaBe nie martw sie bedzie dobrze wszystko.

Dziewczyny mam 7 dzieci na 46m2. Przede mna ciekawy weekend [emoji16]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana przeżywasz prawdziwe oblężenie twierdzy :)
Czekam na czyszczenie macicy w szpitalu mam krwotok :(
Niestety nie udało się. ..ale powiem Wam ze się przygotowałam na to...wewnątrz. ..chociaż cień nadziei był.
Szkoda mi tylko mojego.męża.....blady jak ściana się zrobił.
Wiec zostaje wśród Was kochane :-)

Pozdrawiam...

Przykro mi kochana :(
 
reklama
Katarzyna be współczuję Ci bardzo.Sama pół roku temu przechodziłem poronienie i zabieg.Radzę Ci jednak samej sie oczyścić.To był dopiero początek wiec szybko się oczyscisz.Ja byłam w 12 tyg.ciazy z tym ze 9 tyg.ciąża obumar la i moje lekarka nalegała żebym sama się oczyscila, że tak jest lepiej dla kobiety.Próbowaliśmy z tabletkami poronnymi, zarodek poronilam ale następnego dnia robili usg i okazało się ze jeszcze trochę zostało i wtedy podjęliśmy decyzję o zabiegu.U Ciebie wszystko samo wyjdzie.Jak będziesz mieć zabieg to potem wypada poczekać ze staraniami 3 miesiace a jak sama poronisz to juz po 1 cyklu lub nawet od razu możesz się starać.Przemysl to jeszcze.
 
KatarzynkaBe przykro mi okropnie. A myslalam ze sie jednak uda.

Oblezenie twierdzy wlasnie takie mam co trzeci weekend jak kolezanka do mnie przyjezdza ze swoimi dziecmi. Jej 4 i moje 3 he he. Mowie wam jest ciekawie. A jutro planujemy caly dzien na swiezym powietrzu jak pogoda dopisze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego mówiłam żebyś powtórzyła bete[emoji53] przyrost był za maly[emoji53] bardzo mi przykro[emoji53] Ja jutro bete powtarzam ale się strasznie boje[emoji53]trzymaj się mocniutko....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam mocno kciuki! Daj znać, ale jestem pewna, że będzie dobrze, może to jakiś mały krwiaczek po heparynie...
 
Ech wczoraj testowałam ale późno juz było i nie pisałam ...niestety test negatywny :( ale w zasadzie wiedziałam że tak będzie bo max nie mógł być w te dni ...cóż czekam napewno @ przyjdzie ;)

szkoda:( ale w sumie póki @ nie ma nadzieja jakaś jest czyż nie?

Mamy weeekend! [emoji4] Zaraz pędzę na rehabilitacje, potem basen z dzieciakami i woooolne [emoji4] Szkoda, że pogoda się psuje.

my jutro na basen idziemy!!!

Katarzynka napisz nam co i jak. Ja nadal trzymam kciuki!

Jak cudownje, ze dzis piatek! Jestem wypompowana, zmeczona. W tym tygodniu prawie nie spalam :( dopiero ogarnelam sprawy firmowe i odebralam malego ze zlobka. A tu jeszcze tyle roboty w domu i zakupy dzis. Nic tylko sie pochlastac

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom

ja tez mam dość tego tygodnia, zakupy też zrobiliśmy żeby jutro dnia nie tracić...

KatarzynkaBe nie martw sie bedzie dobrze wszystko.

Dziewczyny mam 7 dzieci na 46m2. Przede mna ciekawy weekend [emoji16]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

to jestem ciekawa jak t przeżyjesz hehe. witaj wogóle:)

Czekam na czyszczenie macicy w szpitalu mam krwotok :(
Niestety nie udało się. ..ale powiem Wam ze się przygotowałam na to...wewnątrz. ..chociaż cień nadziei był.
Szkoda mi tylko mojego.męża.....blady jak ściana się zrobił.
Wiec zostaje wśród Was kochane :-)

Pozdrawiam...

współczuję Kochana:* trzymaj się ciepło. Będziemy razem się starać już wkrótce!!!!!
 
Czekam na czyszczenie macicy w szpitalu mam krwotok :(
Niestety nie udało się. ..ale powiem Wam ze się przygotowałam na to...wewnątrz. ..chociaż cień nadziei był.
Szkoda mi tylko mojego.męża.....blady jak ściana się zrobił.
Wiec zostaje wśród Was kochane :-)

Pozdrawiam...
Współczuję. ... :( Następnym razem będzie napewno juz dobrze :)
 
KatarzynkaBe przykro mi z powodu Twojej straty. Ale jak raz się udało to następnym razem będzie łatwiej zajść.

Pisałyście o czułych testach. Ja na allegro kupiłam niby czułości 10 paskowy za 1 zł :p a ich trafność sprawdzę w czerwcu :)
Miłego dnia.
 
Witam sie z rana. W sumie to nie spimy od 5 ale dopiero teraz ogarnelismy mycia sniadania itp ;-)
Elenna moglabys podac link? Ja nie znalazlam na allegro takich czulych. Nie umiem szukac najwidoczniej :-(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katarzynka bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana! Tulam mocno!

Katia kochana my matki mamy moce nadprzyrodzone i siły nieziemskie! Damy radę! [emoji4] (ale dzięki Bogu, że jest weekend, bo akumulatory na wykończeniu [emoji4])

Kolekcjonerka weekend na działce?

My dzisiaj planujemy wyskoczyć na noc muzeów do Katowic. Polecam dziewczyny, bo w wielu miastach są fajne atrakcje dla dzieci w różnym wieku.
 
reklama
Poproszę o pozytywne fluidy, we wtorek owu, starania pełną parą od 3 dni. Czuję jajniki po wisiołku :-)
Testować planuję w piątek po Bożym Ciele 10 dpo :-D
 
Do góry