reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mi test pozytywny wyszedł 3 dni przed @. I nie byl czuly specjalnie. Najtańszy i nawet nazwy nigdzie żadnej nie miał. :D Teraz czekam na @ za 5 dni powinna się pojawić. To mój pierwszy cykl po stracie. Pewnie będzie bez powodzenia bo mi się małżonek rozchorował
 
reklama
Yesenia ja bym zmienila i tak gina, nawet jesli sie nie starasz, chodzi mi o Twoje bolesne miesiaczki. Meczysz sie strasznie z nimi :(

Melania to kiedy testujesz?

Maziajka powodzenia!! Mam nadzieje, ze dolaczysz do lutowek :)

Martyska gratulacje!! Na pewno beta bedzie ladnie przyrastac. 3mam kciukasy :* pochwal sie jak zrobisz kolejna bete.

kolekcjonerka fiu fiu to czekam na testowanko w przyszlym cyklu :)
Ja dzisiaj bylam na becie i 3 godziny w pracy a czuje sie jakbym pole przeorala :D podziwiam ile masz sil :)

Lux nawet nie umiem sobie wyobrazic jak Twojemu bylo przykro. Nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem zeby chociaz nie powiedziec slowa "gratuluje" i to wlasnemu bratu.
Ech wczoraj testowałam ale późno juz było i nie pisałam ...niestety test negatywny :( ale w zasadzie wiedziałam że tak będzie bo max nie mógł być w te dni ...cóż czekam napewno @ przyjdzie ;)
 
Martyska gratulacje! &&&co by beta pięknie rosła:)

Melania to dopiero 31 lat;) następnym razem bd II kreseczki...:)

Maziajka nam dziewczynka wyszła losowo. Teraz M chciałby chłopca:)

Nessi ja też w pierwszym staranym cyklu po stracie myślałam że nie zajdę, bo się z M tak mijalismy, że w całym cyklu było tylko jedno przytulanko, a tu chaps

Katkakatarinka wow podziwiam. Ja w ciąży z córcią też chciałam 4 dzieci, ale teraz to chyba po 2 już damy sobie spokoj:-D.
Oj, doczekać się ciężko.... choć ja z tych co to cierpliwie odliczają dni. Zawsze testowałam po 14 dniach :)
 
Niestety w PL nic takiego nie ma :-( ale teraz zamowilam sb testy z allegro BOBO TEST DUO i dwa jakies zwykle plytkowe.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio widziałam w rossmanie mają napisane ze super czułość 10 czegoś tam ;-)

W aptece tez powinnaś dostać taki jak spytasz.
AA i pepino ma takie a te można spotkać w auchan i kauflandzie [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnio widziałam w rossmanie mają napisane ze super czułość 10 czegoś tam ;-)

W aptece tez powinnaś dostać taki jak spytasz.
AA i pepino ma takie a te można spotkać w auchan i kauflandzie [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Ooo dzieki:-) Jutro polece sprawdzic.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zazwyczaj test kupuje w aptece i cenowo wychodzi w zasadzie tyle co w hipermarketach...co do sprawdzslności ...nie mam dużego doświadczenia ale te które zrobiłam do tej pory nigdy się nie pomyliły. ...w aptece zazwyczaj dają mi pink test...niestety nie wiem jaka czułość ...:)
 
reklama
Hej!

Ale sie rozkręcacie! Super :D :D

Martyśka gratuluję serdecznie :) :) Ale ten styczeń będzie bogaty w dzieciaczki :)

Witam nowe staraczki :)

Co do testów to ja te rossmanowskie (szczególnie strumieniowe) omijam szerokim łukiem :p po akcji jak pokazał mi test fałszywie dodatni nie ufam im już. Dziękuję za takie atrakcje :)
 
Do góry