reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Martyna, trzymam bardzo mocno kciuki i pomodle się dziś za Twoją kruszynke, żeby zdrowo rosła. Zaslugujecie na takie szczęście!!!
 
martyska30 - trzymam &&&!!!!!!!
maziajka - powodzenia! my w kolejnym cyklu zaczynamy!
melania02 - czemu martwi Cię wiek 31 lat? ja mam 35:)

ja padam na twarz, po pracy robiłam spagetti, bawiłam się z Olą, potem kąpiel Olci, czytanie bajki, nastawiła i rozwiesiłam pranie, i furę prasowania zrobiłam........
 
Yesenia ja bym zmienila i tak gina, nawet jesli sie nie starasz, chodzi mi o Twoje bolesne miesiaczki. Meczysz sie strasznie z nimi :(

Melania to kiedy testujesz?

Maziajka powodzenia!! Mam nadzieje, ze dolaczysz do lutowek :)

Martyska gratulacje!! Na pewno beta bedzie ladnie przyrastac. 3mam kciukasy :* pochwal sie jak zrobisz kolejna bete.

kolekcjonerka fiu fiu to czekam na testowanko w przyszlym cyklu :)
Ja dzisiaj bylam na becie i 3 godziny w pracy a czuje sie jakbym pole przeorala :D podziwiam ile masz sil :)

Lux nawet nie umiem sobie wyobrazic jak Twojemu bylo przykro. Nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem zeby chociaz nie powiedziec slowa "gratuluje" i to wlasnemu bratu.
 
reklama
paraplu - ja to z tych głupich co na tyłku nie usiedzą... jeszcze zamiotłam kuchnię łazienke i przedpokój i dla kota karmę przesypałam z wora 10kg mniejszy:)
wiem, że jak dziś nie zrobię to jutro będe miała 2 razy tyle;)
a teraz weekendy na działce spędzamy, wię cfizycznie nie mam kiedy ogarniać wszystkiego hehe i tak do jesieni;P

jak się czujesz? pracujesz czy masz wolnienie?
 
Do góry