reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

lux dlaczego boisz się powiedzieć szwagierce? Może ja masz obawy to jej przez jakiś czas nie mów. Po co masz się stresować.Ja jak zajdę to raczej nikomu nie powiem, zwłaszcza mamie. Jak jej powiedziałam jak zaszłam w drugą ciążę to mi zadymę zrobiła, pokazała wielkie zaniedowolenie i było mi bardzo przykro z tego powodu.
dluga historia, ona chce drugie dziecko, jej facet nie chce, ona ma manie noworodkowa bo inaczej tego nie nazwe i pierwszej mojej ciazy nie akceptowala i tu bedzia tak samo, wie tylko, ze okres mi sie spoznia, bo bylam tam w niedziel i to na tyle, wiem, jak zareaguje...bedzie zazdrosc znow
 
reklama
juz mowilam tesciowej, ze bron Boze nie mow poki co Edzi..mowi, ze niby ona jak sie dowie to powinna sie pogodzic z tym, bo sama mowi, ze niby drugiego juz nie chce, bo jej facet nie chce i jej nie bedzie pomagac, poza tym oni osobno mieszkaaj i jak to ma byc gdyby sie dziecko pojawilo
 
juz mowilam tesciowej, ze bron Boze nie mow poki co Edzi..mowi, ze niby ona jak sie dowie to powinna sie pogodzic z tym, bo sama mowi, ze niby drugiego juz nie chce, bo jej facet nie chce i jej nie bedzie pomagac, poza tym oni osobno mieszkaaj i jak to ma byc gdyby sie dziecko pojawilo

Jedno już mają i mieszkają osobno, tak?
 
Czesc dziewczynki :)
Po pierwsze - moje ogromne gratulacje Lux !!! <3 :) zycze Ci bardzo nudnej ciazy :*

Dzisiaj przyszly do mnie testy owulacyjne...juhu ! :) w koncu sie dowiem czy ta owulka jest a ja jestem slepa czy jej nie ma.
No i przez spora roznice w cyklach apki wyliczaja mi rozne dni plodne (roznica nawet 6 dni) i badz tu madra.


de66e0bc41fe5628ab9c17da2bc0a68b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduję się że żyję, choć ledwo ledwo - strasznie boli mnie dzisiaj głowa!

Lux gratulowałam już na innym wątku, ale nie zaszkodzi pogratulować i tu!

Ja też w obydwu ciążach nie miałam objawów do terminu @, za to miałam wiele cykli z mnóstwem objawów, a ciąży nie było. Tak sobie to tłumaczę, choć cierpliwość nie jest moją mocną stroną i w ostatnim tygodniu przed @ już mnie nosi i doszukuję się objawów.

Kacha z moją mamą było identycznie w obu ciążach. Ile ja się nasłuchałam, że to wpadka i nie chcę się przyznać (staraliśmy się 8mcy), że sobie nie poradzę itd. Teraz powiem tacie i niech ją uprzedzi, bo czwartej szansy nie będzie miała. Potem mnie przepraszała i babcią jest fajną, ale słowa w głowie zostały.

Paraplu to teraz tylko działać!

Yesenia myślami jestem z tobą!!

Witam nowe dziewczyny!
 
reklama
Do góry