reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej Dziewczyny! Jestem, jestem. Czytam Was regularnie, tylko się nie odzywam, bo jakiś spadek formy mam po tej ostatniej @. Dołek taki. Ale odbudowuję się pomału i nabieram siły na następną owu. W tym cyklu idziemy na ilość, bo jak widać na jakość nie działa [emoji23]. Chcemy pod choinką zobaczyć dwie krechy!

@monia36 Gratulacje!!! Trzymam kciuki u rąk i u nóg za wspaniałe 9 miesięcy! Fala dla Ciebie:
[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]

Koniczynka dla Dziewczyn testujących na dniach [emoji106][emoji256]. Zasilajcie sierpniówki!



 
Boż masakra, zapalenie miejsc intymnych mi się rozwija... Zaczyna się powoli świąt... Dodatkowo na języku i podniebieniu rzucił mi sie jakiś żółty osad,czytałam że to prawdopodobnie jak długo się bierze antybiotyki...i to też trzeba leczyć... Jakiego mam pecha na tle zdrowia :( Słuchajcie jutro jadę do gin odebrać wyniki cytologii (z moim pechem mam przeczucie że mogą być kiepskie) nie wiem czy lekarz przyjmie mnie na badanie,bo się nie zapisywałam miałam tylko wyniki odebrać. Wiec na zapalenie kupię coś bez recepty, polecacie jakieś maście? Albo globulki dopochwowe? Zastanawiam się czy jutro nie zrobić testu... Żeby wiedzieć w razie czego jakie mam kupić te globulki, aby ewentualnie nie zaszkodzili jutro 28dc myślicie że to nie za wcześnie na test? Na ogół mam 30 dyniowe cykle

Nie zakładaj od razu najgorszego. Na pewno będzie dobrze. A z ta infekcja to może w aptece się zapytaj [emoji848]
@marta_usssek a ty byłaś u lekarza z tym białkiem w moczu? :)
 
Hej Dziewczyny! Jestem, jestem. Czytam Was regularnie, tylko się nie odzywam, bo jakiś spadek formy mam po tej ostatniej @. Dołek taki. Ale odbudowuję się pomału i nabieram siły na następną owu. W tym cyklu idziemy na ilość, bo jak widać na jakość nie działa [emoji23]. Chcemy pod choinką zobaczyć dwie krechy!

@monia36 Gratulacje!!! Trzymam kciuki u rąk i u nóg za wspaniałe 9 miesięcy! Fala dla Ciebie:
[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]

Koniczynka dla Dziewczyn testujących na dniach [emoji106][emoji256]. Zasilajcie sierpniówki!




Na potęgę posępnego czerepu, mocy przybywaaaaaj! ;)
Ja pewnie zobaczę dwie kreseczki pod choinka... w 2025 [emoji23][emoji38]
 
Hehe :D dobra jesteś :D ja uwielbiam jajko sadzone z ziemniakami i ogórkiem kiszonym :D

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to sama A to tego buraczki tarte

eikt3e3k96x30qte.png
 
Dzisiaj testowałam :( 1 krecha a chwilę później @ przylazła... cykl 22 dni - po*^$#^ psa i łańcuch :( No nic - 7 grudnia zabieg i staramy się znowu w styczniu.
Powodzenia tym co mają testować i gratki dla tych co zobaczyły dwie upragnione kreseczki :)
 
Cześć dziewczyny!
Mam wrażenie, że wieki mnie tutaj nie było. Nie wiem co u Was, bo w ogóle nie podczytywałam. Kto zobaczył dwie kreseczki?:) Zatrzymałam się na Elodii...
My odpuściliśmy ten cykl całkowicie. Szczerze mówiąc ostatnią rzeczą, o jakiej myślałam był seks. Niestety mój tata trafił do szpitala i wszystko się porypało. Nie było ani czasu, ani energii, ani ochoty na starania. Nawet nie zrobiłam jeszcze moich badań. Dopiero teraz w sobotę się wybieram. Teraz już po owu, czekamy na @ i następne płodne wypadną w okolicach Bożego Narodzenia, to może wtedy wrócimy do gry.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Mam wrażenie, że wieki mnie tutaj nie było. Nie wiem co u Was, bo w ogóle nie podczytywałam. Kto zobaczył dwie kreseczki?:) Zatrzymałam się na Elodii...
My odpuściliśmy ten cykl całkowicie. Szczerze mówiąc ostatnią rzeczą, o jakiej myślałam był seks. Niestety mój tata trafił do szpitala i wszystko się porypało. Nie było ani czasu, ani energii, ani ochoty na starania. Nawet nie zrobiłam jeszcze moich badań. Dopiero teraz w sobotę się wybieram. Teraz już po owu, czekamy na @ i następne płodne wypadną w okolicach Bożego Narodzenia, to może wtedy wrócimy do gry.
Współczuję sytacji z tatą życzę mu dużo zdrowia. Powodzenia w staraniach. Po Elodi i ja ujrzałam dwie kreseczki

eikt3e3k96x30qte.png
 
Do góry